تازه های سایت

کد مطلب: 36024
13. مهر 1397 - 13:45
فرمانده سپاه نهاوند در پیامی از حضور پرشور و گسترده بسیجیان نهاوند در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ کامران کریمی فرمانده سپاه نهاوند در پیامی از حضور حماسی و پرشور بسیجیان شهرستان نهاوند در رزمایش 20 هزارنفری اقتدار عاشورایی استان همدان تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام فرمانده سپاه نهاوند به این شرح است:

  بسم‌الله الرحمن الرحیم

بار دیگر بسیجیان همیشه درصحنه و جان‌برکف شهرستان نهاوند هم‌زمان با اجرای رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله (ص) ۲ در سراسر کشور با حضور حماسی خود نشان دادند که پشتیبان انقلاب اسلامی و مطیع امر رهبر معظم انقلاب هستند.

این حضور گسترده و 2 هزارنفری بسیجیان نهاوند در رزمایش 20 هزار نفری استان همدان برای دوستداران انقلاب اسلامی نشان‌دهنده امیدواری و نشاط و برای استکبار جهانی و دشمنان کشور یاس و ناامیدی را به همراه داشت.

این حضور نشان داد که مردم عزیز و همیشه درصحنه شهرستان نهاوند باوجود تمامی مشکلات و جنگ روانی دشمن همچنان بر آرمان‌های انقلاب اسلامی باقدرت و وحدت ایستاده‌اند و این مسیر را تا پیروزی ادامه خواهند داد؛ لذا این‌جانب تقدیر و تشکر و ارادت خالصانه‌ام را نسبت به عموم بسیجیان عزیز و گردان‌های حاضر در رزمایش که با حضور گسترده و پرشور و خردمندانه و وحدت‌آفرین خود، برگ زرین دیگری بر دفتر تاریخ حماسه‌ساز شهرستان نهاوند افزودند؛ تقدیم می‌کنم.

همچنین از باب لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق از مساعدت‌ها و همراهی‌های امام‌جمعه، نماینده، فرماندار، طلاب و روحانیون، بخشداران و شهرداران، نیروی انتظامی و پلیس راهور، مسئول پایانه‌ها و حمل‌ونقل، هیئت‌امنای مساجد و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان و عموم مردم ولایتمدار نهاوند و به‌ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه که در پوشش و انعکاس اخبار رزمایش و در هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن این حماسه به‌یادماندنی مساعدت و همکاری نمودند کمال تقدیر و تشکر رادارم.

سرهنگ پاسدار کامران کریمی فرمانده سپاه پاسداران شهرستان نهاوند

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام