تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36023
13. مهر 1397 - 13:41
کارشناس اداره کل هواشناسی استان گفت: با ورود سامانه بارشی از شمال غرب کشور، روز شنبه هوای همدان به صورت پراکنده بارانی می شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمد حسن باقری شکیب در گفت و گو با ایرنا افزود: از روز شنبه بعد از ظهر تا یکشنبه ظهر در همدان بارش باران به صورت رگبار پراکنده و رعد و برق خواهد بود.
وی اظهار داشت: با توجه به نقشه های پیش یابی و خروجی مدل های هواشناسی آسمان استان همدان تا 24 ساعت آینده نیمه ابری، گاهی با وزش باد و در ساعات میانی روز افزایش سرعت وزش باد پیش بینی می شود.
باقری شکیب افزود: روند کاهش دما در همدان ادامه دارد به گونه ای که تا انتهای هفته آینده، دمای استان روزی بین یک تا 2 درجه نسبت به روز قبل کاهش می یابد.
باقری شکیب اضافه کرد: کمینه دمای هوای همدان در 24 ساعت گذشته هفت درجه سانتیگراد بالای صفر و بیشینه دمای این شهر 27 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.
وی ادامه داد: اسدآباد و نهاوند با 31 درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و بهار با هفت درجه سانتیگراد بالای صفر خنک ترین نقطه استان در 24 ساعت گذشته ثبت شد.
آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه های مرتفع، رودخانه ها و پستی و بلندی های زیاد به شدت متغیر است و زمستان های سرد، پر برف و باران و تابستان های معتدل دارد.

انتهای پیام /

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام