تازه های سایت

کد مطلب: 36018
12. مهر 1397 - 5:32
فرماندار نهاوند گفت: همه مصوبات روستا گردی و محله گردی باید اجرایی شود و در این خصوص مسامحه و کم کاری از مدیران پذیرفتنی نیست.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری در نشست با معاونین- بخشداران و مدیران کمیته های روستاگردی و محله گردی شهرستان نهاوند که در سالن جلسات بخشداری خزل برگزار شد، پاسخگویی و پیگیری مطالبات به حق مردم نجیب و شریف نهاوند را از مهمترین اولویت های مدیریت اجرایی شهرستان بیان کرد.

ناصری گفت: همه سازو کارها را برای حل مشکلات روستاها و محلات بکار بسته ایم وباید در این خصوص بخشداران و مدیران اهتمام جدی داشته باشند تا به تعهداتی که دولت تدبیر و امید مشخصا” در سطح شهرستان دارد جامه عمل بپوشیم.

وی افزود: بازدید از روستاها و از نزدیک شنیدن صدای مردم و نیازسنجی مشکلات روستاها از مهمترین اولویت های فرماندار و بخشداران و همه مدیران شهرستان است و تاکید می کنم همه مصوبات باید اجرایی شود و در این خصوص مسامحه و کم کاری پذیرفتنی نیست.

فرماندارنهاوند ادامه داد:حضور در میان مردم اصیل ،شریف و نجیب شهرستان نهاوند ونفوذ در عمق روستاها فرصتی است برای فرماندار و بخشداران و مدیران تا بتوانیم از نزدیک مشکلات آنها را لمس کنیم و با جدیت بدنبال حل آنها باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان