تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 35972
21. شهريور 1397 - 9:25
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۱۶۴ میلیارد تومان برای احداث دوکارخانه صنایع آلیاژ و بنیاد بتن در شهرستان نهاوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حسن بهرام نیا در گفتگو با خبرنگاران گفت: مهمترین مشکل و دغدغه مردم شهرستان نهاوند در حال حاضر بیکاری و اشتغال جوانان است که باید با تلاش و کوشش همه جانبه باید  نسبت به رفع این دغدغه مردم اقدام شود.

وی اظهار داشت: در همین جهت روز دوشنبه در تهران جلسه طولانی  با حضور استاندارهمدان، هیات مدیره بانک صادرات مرکزی تهران، مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان و هیات مدیره بنیاد بتن وشرکت صنایع الیاژ نهاوند سلیس برای رفع مشکلات و موانع احداث دو کارخانه صنایع آلیاژ و بنیاد بتن نهاوند برگزار شد.

بهرام نیا افزود: در این جلسه مقرر شد برای احداث کارخانه صنایع آلیاژ نهاوند تسهیلات ارزی وریالی به ارزش حدود۴۶ میلیارد تومان پرداخت شود.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین برای احداث کارخانه بنیاد بتن نهاوند تا کنون ۸میلیارد تومان هزینه شده است که در این جلسه مقرر شد برای پرداخت مبلغ ۱۲۰ میلیارد تومان دیگر برای ادامه کار و تکمیل این پروژه توسط بانک صادرات مرکزی تهران در روزهای آینده تصمیم گیری شود.

وی بیان داشت: طرح بنیاد بتن  به صورت مستقیم ۱۲۰ نفر و صنایع آلیاژ نهاوند به صورت مستقیم ۸۰ نفر اشتغال زایی  خواهند داشت.

بهرام نیا افزود: احداث این دوکارخانه در بخش صنعت می تواند تحول بزرگی در ایجاد اشتغال و توسعه شهرستان نهاوند فراهم کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند