تازه های سایت

کد مطلب: 35960
16. شهريور 1397 - 19:54
شهردار نهاوند از افتتاح آبنمای موزیکال میدان مرکزی با اعتبار 700 میلیون تومان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمد حسین پور در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: این آبنما به صورت تمام اتوماتیک با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان راه اندازی می شود.

حسین پور از بهره برداری کوتاه مدت این پروژه در کمتر از دو ماه با برنامه ریزی های دقیق شورای اسلامی شهر و تلاش شبانه روزی پرسنل خبر داد وخاطر نشان کرد: آبنمای موزیکال نمایش هماهنگ آب و موسیقی است، و در هنگام شب با نورپردازی در مرکز و گلوگاه اصلی شهر، فضای بسیار زیبایی را ایجاد نموده و از بروزترین آبنماهای استان محسوب می گردد.

وی با اشاره به اینکه شهرها با میزان مشارکت شهری شهروندان اداره می‌شود،افزود:این آبنما دارای تعدادی فواره نازل، که پرتاب آب از فواره با موزیک و رقص نور هماهنگ بوده، و زیبایی و جذابیت خاصی به میدان مرکزی خواهد داد، و امیداوریم با این روند عمرانی نشاط و شادابی را در فضاهای عمومی به وجود آوریم، و شرایط زندگی را با استاندارهای بهتر برای شهروندان نهاوندی فراهم کنیم.

شهردار نهاوند در پایان تصریح کرد: فواره موزیکال با بهره گیری از تجهیزات مدرن، ایجاد حرکت های زیبای آب را امکان پذیر می کند، و نور به کار رفته در این پروژه امکان ایجاد طیف های نوری زیبا را فراهم می سازد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند