تازه های سایت

کد مطلب: 35948
12. شهريور 1397 - 0:14
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: عملیات اجرایی زیرگذر سه راهی شهرک شهرستان نهاوند با دو میلیارد تومان اعتبار آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مصطفی پناهنده در حاشیه مراسم کلنگ زنی عملیات اجرایی زیرگذر سه راهی شهرک شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه احداث این زیرگذر موجب کاهش تصادفات و سوانح رانندگی می شود، اظهار داشت: به دلیل برخی تصادفات و سوانح رانندگی در این منطقه، احداث این زیرگذر می تواند به کاهش آن و افزایش ایمنی این مسیر کمک کند

مصطفی پناهنده افزود: احداث این زیرگذر موجب ارتباط ۱۰ روستا و دو بخش شهرستان نهاوند با هم می شود.

وی با بیان اینکه برآورد اولیه اعتبار برای این طرح مبلغ دو میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی است، یادآور شد: پیش بینی می شود این طرح دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نهاوند نیز خواستار همکاری اهالی روستاهای این منطقه در تسریع اجرای این پروژه شد و گفت: همزمان با این طرح، زیرگذر کفراش این شهرستان نیز در حال ساخت است.

محمدموسی مومنی افزود: این طرح نیز با هزینه ۲ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی در حال ساخت است که تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی در ادامه به پروژه های این اداره در گرامیداشت هفته دولت اشاره و عنوان کرد: لکه گیری و روکش آسفالت محور فیروزان به طول ۳ کیلومتر با ۳ هزار و ۵۰۰ تن آسفالت و ۴۸۰ میلیون تومان، لکه گیری و روکش آسفالت محور فارسبان به طول ۳ و نیم کیلومتر و ۲ هزار و ۱۰۰ تن آسفالت و ۳۸۳ میلیون تومان و لکه گیری و روکش آسفالت محور نهاوند-بروجرد به طول ۱۲ هزار مترمربع و هزارو ۸۰۰ تن آسفالت و ۲۸۶ میلیون تومان اعتبار از جمله طرح های افتتاح شده این اداره در هفته دولت امسال بوده است.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام