تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 35898
19. مرداد 1397 - 14:47
فرماندار نهاوند گفت: متاسفانه وضعیت بازار میوه و تره‌بار نهاوند روز‌ به‌روز آشفته‌تر می‌شود و همین امر نشان می‌دهد که دستگاه‌های متولی تنظیم بازار در نهاوند پای کار نیستند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری در کارگروه توسعه شهری و تنظیم بازار شهرستان نهاوند اظهار داشت: متاسفانه وضعیت بازار میوه و تره‌بار نهاوند روز به‌روز آشفته‌تر می‌شود و تفاوت قیمت‌ها و گرانی میوه و تره‌ بار  در نهاوند نشان می‌دهد که دستگاه‌های متولی تنظیم بازار در شهرستان پای کار نیستند.

وی تصریح کرد: اگر وضعیت تنظیم بازار به همین شکل ادامه داشته باشد مجبورم که به استاندار اعلام کنم که دستگاه‌های متولی تنظیم بازار در شهرستان پای کار نیستند و از ایشان بخواهم که برای این وضعیت تصمیم‌گیری کنند.

فرماندار نهاوند افزود: مردم نهاوند از گرانی قیمت میوه و تره‌بار در بازار نهاوند راضی نیستند و به خاطر بی‌نتیجه بودن تلاش هایشان،  از اعتراض در این زمینه خسته شده‌اند و ما مسئولین وظیفه داریم که حداقل قیمت‌ها را در شهرستان هم‌طراز شهرستان‌های اطراف کنیم و مردم را راضی کنیم.

وی عنوان کرد: قیمت‌های میوه و تره‌بار در میداین عرضه میوه و تره‌بار با قیمت‌های سطح بازار در نهاوند بسیار متفاوت است و این نشان می‌دهد که فروشندگان با فاکتورهای جعلی بازرسان اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان را دور زده‌اند.

ناصری بیان کرد: باید قیمت‌های میوه و تره‌بار در میادین میوه و تره‌بار با قیمت‌های عرضه میوه و تره‌بار در سطح شهر مقایسه و راستی آزمایی شود و این وظیفه بر عهده بازرسین اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان است.

وی تاکید کرد: با توجه به ظرفیت شهرستان در بخش کشاورزی تعاونی روستایی و تعاونی باغداران در شهرستان ظرفیت خوبی برای تنظیم قیمت میوه و تره‌بار در بازار شهرستان دارند و باید برای تنظیم بازار در شهرستان این دو نهاد نیز پای کار بیایند.

فرماندار نهاوند با اشاره به کارگروه توسعه شهری نهاوند، گفت: زحمت این کارگروه به‌عهده شورای شهر است اما هرکس دغدغه خدمت را دارد می‌تواند در این گارگروه فعالیت و راهکار ارائه دهد./تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند