تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 35894
17. مرداد 1397 - 9:04
جلسه معارفه دو معاون سیاسی وعمرانی فرماندار شهرستان نهاوند و تکریم و معارفه بخشدار جدید زرین دشت نهاوند با حضور فرماندار، امام جمعه نهاوند و مدیر کل دفتر سیاسی وانتخابات استانداری همدان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، ناصری فرماندار شهرستان نهاوند در این مراسم اظهار داشت: با وجود ظرفیت ها و زیر ساخت های گردشگری و کشاورزی نهاوند مردم انتظار دارند با وجود همه کارهایی که تاکنون انجام شده است، تلاش بیشتری کنیم تا بتوانیم خدمات شایسته تری به مردم ارائه دهیم.

مراد ناصری گفت: اگر همه ما به عنوان مسوولین دولت، کار و خدمت را محور اقدامات خود قرار دهیم، به معنای واقعی توانسته ایم خدمات دولت و نظام را به مردم عزیز نشان دهیم و آنان را به بیش از پیش به نظام و انقلاب امیدوار کنیم.

ناصری در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به تلاش برای خدمت بیشتر به مردم گفت: در طول این چند ماهه تلاش کرده ایم با کمک همه مدیران دستگاه های اجرایی، با طرح هایی همچون روستاگردی، بازدید های مستمر از واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی و نیز استقرار میز خدمت در بین مردم در بخش های مختلف شهرستان، امید به کار و تلاش را در بین مردم زنده نگه داریم و نشان دهیم تلاش همه مسوولین برطرف کردن مشکلات مردم است.

در پایان این مراسم حمید موسیوند بعنوان بخشدار جدید زرین دشت و مهدی جلالوند و ولی اله سیاوشی بترتیب بعنوان معاونین سیاسی و عمرانی فرمانداری نهاوند منصوب شدند و از خدمات ۶ ساله جعفر سلگی، بخشدار سابق زرین دشت قدردانی شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان