تازه های سایت

کد مطلب: 35875
4. مرداد 1397 - 9:18
امام‌جمعه نهاوند گفت: عملیات غرورآفرین مرصاد منافقین را رسوا کرد و سندی افتخارآمیز از شجاعت و ایستادگی رزمندگان اسلام است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی در دیدار با خانواده‌های شهدا و رزمندگان عملیات غرورآفرین مرصاد گفت: این عملیات نشان داد که رزمندگان ایران اسلامی در هر شرایطی قادر خواهند بود از کشور عزیزمان دفاع کنند.

وی اظهار داشت: منافقین که با تجهیزات آمریکایی‌ها و با پشتیبانی گسترده به مرزهای کشورمان حمله کردند خیال باطلی در سر داشتند که در عملیات مرصاد با رشادت‌های فرزندان غیور ایران اسلامی نابود شدند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: منافقین که دستشان به خون فرزندان ایران اسلامی آغشته شده است از هر راهی برای ضربه زدن به کشورمان استفاده می‌کنند.

وی عنوان کرد: آن‌ها بیش از 17 هزار نفر از مردم کوچه و بازار را فقط به جرم انقلابی بودن به شهادت رساندند ولی در عملیات غرورآفرین مرصاد توسط رزمندگان عزیز تار و مار شدند.

مغیثی گفت: نقش رزمندگان و شهدای عزیز استان همدان و شهرستان نهاوند در این عملیات بسیار ارزنده است و امروز وظیفه ما نیز پشتیبانی از رهبر معظم انقلاب و عمل به وصیت‌نامه‌های شهدا است.

وی بیان کرد: سردار عزیز حاج میرزا سلگی از فرماندهان نهاوندی عملیات مرصاد از افتخارات شهر نهاوند است که در این عملیات نقش مهمی بر عهده داشت و باعث افتخار نهاوند است.

در ادامه این مراسم علاوه بر امام‌جمعه با حضور فرمانده سپاه، رئیس بنیاد شهید و سایر مسئولان با خانواده شهیدان یوسفوند، شهبازی و ساکی از خانواده‌های معظم شهدای عملیات مرصاد دیدار شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان