تازه های سایت

کد مطلب: 35870
3. مرداد 1397 - 20:55
رئیس بنیاد شهید و امور ايثارگران نهاوند از برگزاری یادواره شهدای عملیات غرورآفرین مرصاد در نهاوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علی خدارحمی بابیان اینکه عملیات مرصاد در منطقه چهارزبر 6 نفر از نیروهای نهاوند به فیض عظمای شهادت نائل آمدند و تعدادی نیز مجروح شدند، اظهار کرد: امروز زنده نگه‌داشتن یاد شهدا کم‌تر از شهادت نیست پس باید با توجه به هجمه‌های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی از طرف دشمنان ایران اسلامی از زندگی و سیره شهدای گران‌قدر و روحیه مبارزه‌گری آن‌ها الگو بگیریم.

وی با بیان اینکه امروز نسل جوان و تأثیرگذار جامعه باید درس غیرت، شجاعت صبر و استقامت را از شهدا و خانواده‎های آن‌ها بیاموزند، گفت: شهدا با علم به اینکه راه اسلام و ایران اسلامی حق بوده همواره و در همه‌ جا نسبت به دشمنان ایران اسلامی مواضع به‌ جا داشته‌اند و با تأسی از فرامین امام راحل و مقام معظم رهبری راه خود را انتخاب کردند.

رئیس بنیاد شهید نهاوند با اشاره به سلطه‌طلبی برخی کشورهای غربی به رهبری آمریکا گفت: امروز ملت ایران اسلامی باید نسبت به توطئه‌های آمریکا هوشیار باشند و فریب تبلیغات کذب دشمنان ایران اسلامی را نخورند.

وی با اشاره به اینکه عملیات مرصاد ثابت کرد حق همیشه بر باطل پیروز است، ادامه داد: عملیات مرصاد به ما درس یکپارچگی، برادری و وحدت کلمه حول محور ولی‌فقیه را آموخت.

فرماندار نهاوند افزود: عملیات مرصاد یک‌بار دیگر به همگان نشان داد اگر وحدت کلمه داشته باشیم و حول محور ولی‌فقیه حرکت کنیم نتیجه آن پیروزی و سربلندی است.

وی بابیان اینکه منافقین جز در زباله‌دان تاریخ جایی ندارند، گفت: منافقین افرادی خودفروخته‌ای بودند که برای منافع دنیوی خود را در اختیار طاغوت گذاشتند.

خدارحمی با اشاره به زمان برگزاری یادواره شهدای عملیات غرورآفرین مرصاد در نهاوند، گفت: این مراسم روز پنج‌شنبه ساعت 18 در گلزار شهدای باغ بهشت نهاوند با سخنرانی سردار حاج میرزا سلگی فرمانده شجاع و دلاور عملیات مرصاد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام