تازه های سایت

کد مطلب: 35862
28. تير 1397 - 9:31
مدیر آموزش و پرورش نهاوند گفت: با مدیران مدارسی که در زمان ثبت نام از والدین دانش آموزان وجه دریافت کنند، برخورد قانونی میشود.

علیرضا غلامی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: طبق قانون با مدیران مدارسی در نهاوند که در زمان ثبت نام از والدین دانش آموزان وجه دریافت کنند؛ برخورد قانونی میشود و والدین محترم باید این موارد را به اداره اموزش و پرورش گزارش دهند.

وی اظهار داشت: : به دنبال درج مطالبی در فضای مجازی مبنی بر دریافت وجوهی بابت ثبت نام دانش آموزان در مدارس نهاوند، همان طور که قبلا اعلام شده است فقط وجه بابت کتب درسی و بیمه ی دانش آموزان اخذ خواهد شد و غیر از این خلاف قانون است.

مدیر اموزش و پرورش نهاوند افزود: دریافت هر گونه وجه به صورت اجباری وجاهت قانونی ندارد و با مدیران متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

وی همچنین در مورد شایعاتی در خصوص نحوه ثبت نام در مدارس شاهد شهرستان نهاوند گفت: ثبت نام درمدارس شاهد در نهاوند فقط بر اساس امتیاز انجام می شود و براساس سفارش و چیزهای دیگر انجام نمی شود.

غلامی اظهار داشت: ثبت نام مدارس شاهد در این شهرستان صرفاً از طریق سامانه سجا و بدون هیچ گونه آزمون و سفارشی و بر اساس امتیاز کسب شده، اولویت و ارائه ی مدارک لازم و مثبت صورت می گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام