تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 35848
20. تير 1397 - 1:23
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: مشکل نبود خوابگاه ورزشی که مانع بزرگی برای کسب میزبانی رقابت های ملی برای این شهرستان به شمار می رفت، با تلاش های صورت گرفته، برطرف شد و از این پس می توانیم میزبان رویدادهای کشوری باشیم.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مهرداد سعدی نژاد اظهار داشت: نهاوند جزو شهرستان های مستعد و موفق در ورزش استان همدان به شمار می رود که البته برای میزبانی های ملی همواره مشکل خوابگاه داشت و اکنون این دغدغه برطرف شد.
وی اضافه کرد: خوابگاه ورزشی شهرستان نهاوند با ظرفیت یکصد تن پیش از این ساخته شده بود، اما اکنون در حال تجهیز و تامین امکانات مورد نیاز آن هستیم و از ابتدای ماه آینده مهیای بهره برداری است.
سعدی نژاد خاطرنشان کرد: در همین راستا امسال میزبان مسابقات ووشو، کشتی و اتومبیل رانی قهرمانی کشور به میزبانی شهر نهاوند خواهیم بود.
وی یادآور شد: از هیات های ورزشی سطح استان نیز می خواهیم تا نسبت به واگذاری میزبانی های مهم ملی به نهاوند توجه و همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.
سعدی نژاد افزود: میزبانی رقابت های ملی و بین المللی به طور قطع در پیشرفت و موفقیت ورزش نهاوند کمک شایانی می کند و یکی از سیاست های اصلی دستگاه ورزش این شهرستان به شمار می رود.
وی اظهار داشت: نهاوند در اغلب رشته های ورزشی دارای استعداد و نخبه است و در بخش بانوان نیز جزو برترین های استان در کشور هستیم.
سعدی نژاد اضافه کرد: تاکنون موفق به کسب چهار سهمیه بازی های آسیایی جاکارتا شده ایم و امیدواریم در فرصت باقی مانده نیز به تعداد سهمیه های آسیایی خود اضافه کنیم.

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس