تازه های سایت

کد مطلب: 35759
21. ارديبهشت 1397 - 21:11
فرمانده سپاه نهاوند گفت: پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری از جمله "حمایت از کالای ایرانی " در اولویت برنامه‌های بسیج است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ کامران کریمی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه حضرت رسول(ص) نهاوند ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، هفته عقیدتی و سیاسی و روز معلم اظهار داشت: هیچ یک از برنامه‌های بسیج محقق نمی‌شود مگر با همدلی و مساعدت و همت همه کسانی که در این امر نقش و مسئولیتی دارند.

وی با بیان اینکه حوزه مقاومت حضرت رسول(ص) نهاوند یکی از حوزه‌های پیشرو و موفق در زمینه‌های مختلف بوده است، گفت: سیاست‌ها و اولویت‌هایی برای سال 1397 در نظر گرفته‌ایم که امید است با توان و وقت‌گذاری بیشتر بتوانیم این اولویت‌ها را انجام دهیم و به آن اهداف و مأموریت‌هایی که مشخص شده به موقع دست پیدا کنیم.

کریمی با بیان اینکه اولین اولویت و موضوع بحث تحقق فرامین مقام معظم رهبری است، ابراز داشت: حضرت آقا امسال را به عنوان سال «حمایت از کالا و تولیدات داخلی» نامگذاری کرده‌اند و باید در راستای تحقق این مهم همه تلاش کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: دومین موضوع برنامه‌های ابلاغیه سال است که بسیار سریع باید رسیدگی و جمع‌بندی شوند و موضوع و اولویت بعدی راه‌اندازی یک گردان خوب و پا به کار و منسجم و سازماندهی شده به نام گردان بیت المقدس نوع یک است.

وی ادامه داد: مجموعه سپاه مطالبه‌گر است و از همه ادارات شهرستان نهاوند مطالبه‌گری خواهد کرد و منشأ این مطالبه‌گری را بیانات مقام معظم رهبری می‌دانیم بنابراین ابتدا باید از خود سپاه شروع کنیم و برنامه‌ها و عملکردهای خود را زیر ذره‌بین ببریم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام