تازه های سایت

کد مطلب: 35752
19. ارديبهشت 1397 - 0:53
فرماندار نهاوند گفت: به موضوع اشتغال سیاسی و اداری نگاه نمی‌کنم و زحمت مدیران مجموعه شهرستان در حوزه اشتغال نباید نادیده گرفته شود و مدیران کل استانی مطمئن باشند که کار به‌خوبی در شهرستان در حال پیگیری است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری در نشست شوراهای شهر و روستاهای بخش مرکزی نهاوند، گفت: ۸۰ درصد مطالبات و مشکلات روستاهای در حوزه شهرستان  نهاوند قابل حل خواهد بود به شرطی که خود شورا ، دهیار و مسئولین شهرستان پای کار باشند.

ناصری گفت: در دو دهه گذشته خوشبختانه شوراها رفته‌رفته جایگاه اصلی خود را پیدا کرده اند و این نشان می دهد هرجا از ظرفیت مردمی استفاده کرده ایم کارهای خوبی صورت گرفته است، لذا باید با همدلی و وحدت برای توسعه و اشتغال شهرستان کار کرد.

وی افزود: از مصادیق عدالت استفاده از خرد جمعی و رأی مردم در اداره امور است، شوراها همان مصداق بارز مردم‌سالاری دینی و مشورت گرفتن از مردم در انجام کارها هستند لذا کسی از تک‌روی بهره نبرده و کسی هم از مشورت ضرر نکرده است

ناصری تأکید کرد: امروز اشتغال به دغدغه جدی مسئولان تبدیل‌شده و سیاست کلی کشور، دولت، رهبر معظم انقلاب و مجموعه نظام بر این است که در حوزه اشتغال کار ویژه‌ای انجام‌شده و اهتمام جدی به عمل آید.

وی بابیان اینکه برای رفع معضل بیکاری باید فراجناحی به مسئله نگاه کرد، افزود: به موضوع اشتغال سیاسی و اداری نگاه نمی‌کنم و زحمت مدیران مجموعه شهرستان در حوزه اشتغال نباید نادیده گرفته شود و مدیران کل استانی مطمئن باشند که کار به‌خوبی در شهرستان در حال پیگیری است.

فرماندار نهاوند بیان کرد: در حال حاضر که شرایط فراهم است و دولت تمام هم‌وغم خود را روی اشتغال گذاشته، این بی‌انصافی است که ما به‌عنوان مسئول در زمینه ایجاد اشتغال سهل‌انگاری کنیم و کار را دست‌کم بگیریم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های خوب نهاوند در حوزه‌های مختلف افزود: وضعیت ما از هر نظر در مقایسه‌ با سایر شهرستان‌های استان تعریف چندانی ندارد و شایسته نیست در مقابل جوانانی که منتظر انجام کار از سوی مسئولان هستند، کوتاهی کنیم و هیچ‌گونه کوتاهی در این راستا قابل‌قبول نیست.

ناصری تصریح کرد: دغدغه و پیگیری مجدانه ما برای نتیجه‌بخش بودن اقدامات در حوزه اشتغال است و به این دلیل است که دستگاه‌ها باید پای‌کار باشند و ما نیز برای پیگیری اشتغال در شهر و روستا به آن‌ها کمک می‌دهیم.

وی خواستار ورود جدی‌تر مدیران و بخشداران در حوزه اشتغال شد و افزود: وضعیت نهاوند باید بهتر از سایر شهرستان‌ها باشد و در فرصتی که باقی‌مانده، مدیران باید فعال‌تر و جدی‌تر ورود کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام