تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 3550
1. آبان 1391 - 8:44
نهاوند - پایگاه خبری گرو به نقل ازخبرگزاری مهر: سرپرست فرمانداری شهرستان نهاوند گفت: شهرستان نهاوند در سال جاری ایجاد هفت هزار و 580 شغل را متعهد شده است.
ظفری:
هفت هزار و 580 شغل در نهاوند ایجاد می شود
نهاوند - پایگاه خبری گرو به نقل ازخبرگزاری مهر: سرپرست فرمانداری شهرستان نهاوند گفت: شهرستان نهاوند در سال جاری ایجاد هفت هزار و 580 شغل را متعهد شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، خدایار ظفری بعدازظهر شنبه در کارگروه اشتغال شهرستان نهاوند که در سالن اجتماعات فرمانداری نهاوند برگزار شد، اظهار داشت: در سال جاری مبلغ چهار میلیارد و 999 میلیون تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال به دستگاه های اجرایی شهرستان نهاوند اختصاص یافته است.

وی اظهار داشت: در سال جاری دستگاه های مدیریتی و اجرایی شهرستان نهاوند باید این تعداد فرصت شغلی را در بخش مسکن و کشاورزی، صنایع دستی، میراث فرهنگی و گردشگری و برای افراد بیکار فراهم کنند.

ظفری با بیان اینکه تا کنون پنج هزار و 284 نفر در شهرستان نهاوند در سامانه اشتغال ثبت نام کرده اند، گفت: ادارات میراث فرهنگی و گردشگری با ثبت 302 شغل، جهاد کشاورزی با ثبت 581 شغل و کمیته امداد امام خمینی (ره) با ثبت 302 شغل از دستگاههای برتر شهرستان در زمینه ثبت افراد جویای کار در سامانه اشتغال هستند.

ظفری افزود: در زمینه اشتغال و مهیا کردن فرصت های شغلی در شهرستان نهاوند مشکلات و موانعی وجود دارد که مهمترین آن بحث سرمایه در گردش واحدهای تولید و صنعتی است که بانکهای عامل باید در این زمینه همکاری بیشتر با واحدهای تولیدی و صنعتی را مدنظر داشته باشند.

وی افزود: بدهی معوقه شرکتهای تولیدی به بانکهای عامل، تهیه مواد اولیه و نوسانات بازار ارزی از دیگر مشکلات و موانعی است که ادامه فعالیت شرکتها و واحدهای تولیدی و صنعتی نهاوند را تهدید میکند.

وی با اشاره به همکاری بانک کشاورزی به عنوان یکی از مهمترین بانک های عامل، اضافه کرد: جلسات ستاد کارگروه اشتغال به صورت منظم تا محقق شدن اهداف تعیین شده در بخش اشتغال کشاورزی ادامه می یابد

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام