تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 35008
27. بهمن 1396 - 13:07
استاندار همدان با حضور در بخش گیان چندین پروژه عمرانی و بهداشتی را در شهر گیان نهاوند افتتاح کرد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، با حضور محمدناصر نیکبخت استاندار همدان چندین طرح عمرانی و بهداشتی در نهاوند و شهر گیان به بهره‌برداری رسید.

 

افتتاح پروژه بهسازی و احداث باند دوم محور نهاوند به آورزمان قطعه اول و دوم به طول ۴ کیلومتر بااعتبار ۶۰ میلیارد ریال با حضور استاندار همدان اولین طرحی بود که در شهرستان نهاوند افتتاح شد.

 

1566297

 

در ادامه سفر استاندار به شهر گیان وارد شد و مورد استقبال مسئولان قرار گرفت و چندین طرح در این شهر افتتاح شد.

 این طرح‌ها شامل افتتاح آسفالت و زیرسازی و احداث بلوار سرداران شهید حاج حسن کیانی و شهید حاج حسنمراد ابروزن به طول ۱۰۰۰ متر و عرض ۳۵ متر و ۲۵۰۰ متر جدول‌گذاری که برای افتتاح این طرح ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

 

1566299

1566296

 

افتتاح ۳ پروژه بهداشتی و درمانی در شهر گیان نهاوند با بیش از یک‌میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار با حضور موسوی بهار رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان از دیگر طرح های افتتاح شده در شهر گیان نهاوند بود.

 

1566295

 

احداث پل ماشین‌رو ولیعصر در مرکز شهر با ۲۲ متر طول و عرض ۵ متر که برای احداث این طرح ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال هزینه شده است طرحی دیگر بود که به بهره‌برداری رسید.

سومین طرحی که توسط استاندار افتتاح شد؛ افتتاح فاز نخست بلوار شهدا شهر گیان که برای زیرسازی، جدول‌گذاری، آسفالت، نصب روشنایی و احداث پل این بلوار ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

 

1566294

 

زیرسازی، جدول‌گذاری و آسفالت معابر شهرک ولیعصر شهر گیان بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و جدول‌گذاری، آسفالت ۹ خیابان شهر گیان بااعتباری بالغ‌بر ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و نصب دو عدد برج نوری در گلزار شهدای شهر گیان بااعتباری بالغ‌بر ۳۰۰ میلیون ریال از دیگر پروژه‌های این بخش بود که به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام