تازه های سایت

کد مطلب: 34737
9. بهمن 1396 - 7:57
پیکر مطهر شهید احمد شوهانی که روز گذشته در درگیری با گروهک داعش در منطقه مرزی ازگله استان کرمانشاه به شهادت رسیده بود در میان استقبال پرشور مسئولان و مردم وارد نهاوند شد و مراسم وداع با این شهید عزیز نیز در مسجد شهید حیدری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، آیین استقبال از شهید پاسدار احمد شوهانی از میدان 15 خرداد آغاز و با استقبال مردم پس از عبور از خیابان های شهر، به محل مسجد شهید حیدری نهاوند انتقال داده شد.

فرمانده سپاه نهاوند در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: به منظور حفظ کرامت شهدا برنامه ریزی های لازم برای استقبال و تشییع پیکر پاک این شهید به عمل آمده است و  بعد از نماز مغرب و عشا آیین وداع با پیکر این شهید والا مقام در حسینیه شهید حیدری برگزار شد.

وی افزود: مراسم تشییع شهید احمد شوهانی دوشنبه ساعت 9 صبح از درب سپاه این شهرستان برگزار و تا چهار راه معلم ادامه می یابد که پس از نماز، پیکر شهید به زادگاهش شهر برزول منتقل و در آنجا به خاک سپرده می شود.
فرمانده سپاه نهاوند افزود: همچنین مراسم گرامیداشت یاد و خاطره این شهید روز دوشنبه بعد ازظهر از ساعت 14 در مهدیه شهر برزول با حضور مسئولان و مردم شهرستان برگزار می شود.

سرگرد پاسدار شهید احمد شوهانی از نیروهای گردان تکاور تیپ 32 انصارالحسین(ع) استان همدان و از مدافعان حرم آل الله روز شنبه 7 بهمن ماه در درگیری با داعش و در حفظ و حراست از مرزهای جمهوری اسلامی ایران در منطقه مرزی ازگله به شهادت رسید.

این شهید والا مقام سابقه چهار بار حضور در سوریه برای مبارزه با داعش و دفاع از حرم آل الله را داشته و به تازگی مسئولیت محور نیروها در منطقه مرزی ازگله را عهده دار بود.

شهرستان نهاوند در دوران دفاع مقدس 854 شهید والامقام را تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام