تازه های سایت

کد مطلب: 34649
4. بهمن 1396 - 9:19
فرماندار نهاوند با بیان اینکه برخی بانک‌های نهاوند در پرداخت تسهیلات اشتغال همکاری لازم را نمی‌کنند، گفت: در هفته آینده اسامی این بانک‌ها را رسانه‌ای می‌کنم.

به گزارش پایگاه خبری گرو، کریم حمیدوند در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان نهاوند، اظهار داشت: امسال سهمیه ایجاد اشتغال در  شهرستان نهاوند هزار و 987 نفر بوده است که براساس آمار ثبت شده در سامانه رصد تاکنون برای هزار و 290 نفر ایجاد اشتغال شده است که با این آمار می‌توان گفت 65 درصد سهمیه اشتغال شهرستان محقق شده است.

وی تصریح کرد: متأسفانه تعدادی از ادارات شهرستان آمار دقیق اشتغالی را که تاکنون ایجاد کرده‌اند را در سامانه رصد ثبت نکرده‌اند و اگر این آمار به طور دقیق ثبت شود آمار ایجاد اشتغال در شهرستان بیشتر از تعداد آمار موجود خواهد شد.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه ارائه خدمات اشتغالزایی توسط برخی بانک‌های استان تاسف برانگیز است، گفت: کارشکنی و سخت‌گیری‌های بی‌مورد برخی مدیران بانکها یکی از دلایل مهاجرت مردم از روستاهاست. 

حمیدوند افزود: لذا از این ادارات درخواست می‌کنیم که مشکلات موجود در این زمینه را هرچه سریعتر حل کنند و آمار دقیق ایجاد اشتغال خود را به طور دقیق در سامانه رصد ثبت کنند تا زحمات آن‌ها در این راستا از بین نرود.

وی با ابراز گله‌مندی از نحوه پرداخت تسهیلات بانک‌های شهرستان، عنوان کرد: من از نحوه پرداخت تسهیلات ایجاد اشتغال توسط تعدادی از بانک‌های شهرستان خصوصا بانک‌های تجارت، سپه و بانک مهر ایران گله‌مند هستیم زیرا وضعیت این بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات خیلی خراب است.

فرماندار نهاوند بیان کرد: قطعا این شیوه پرداخت بانک‌های عامل کمکی به توسعه شهرستان و ایجاد اشتغال نمی‌کند و در هفته آینده اسامی بانک‌های عامل شهرستان که در پرداخت تسهیلات خوداشتغالی کوتاهی کرده‌اند را رسانه‌ایی می‌کنیم.

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات بلاعوض برای خسارت سیل سال 95 در شهرستان، اظهار داشت: سیلی که در سال 95 در شهرستان نهاوند اتفاق افتاد خسارتی را به شهرستان وارد کرد که خوشبختانه با پیگیری‌های هلال احمر، ستاد مدیریت بحران فرمانداری و بنیاد مسکن نهاوند به تعدادی از شهروندان که دچار خسارت شده‌اند تسهیلات بلاعوض تا سقف 50 میلیون ریال پرداخت می‌شود.

حمیدوند تصریح کرد: این تسهیلات بلاعوض با توجه به میزان پیشرفت‌ پروژه‌ها به آن‌ها پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام