تازه های سایت

کد مطلب: 34596
1. بهمن 1396 - 15:49
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: دو ورزشکار نهاوندی به اردوی تیم‌های ملی فوتبال بانوان و دوچرخه‌سواری دعوت شدند.

محرم روزبه در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: زهرا خواجوی بانوی فوتبالیست نهاوندی به اردوی تیم ملی فوتبال زیر 19 سال دختران کشور دعوت شد.

وی اظهار داشت: این فوتبالیست نهاوندی در اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال دختران در مرکز ملی فوتبال ایران زیر نظر کتایون خسرو یار مربی تیم ملی برگزار می‌شود.

رئیس اداره رزش و جوانان نهاوند افزود: این اردو برای حضور قدرتمندانه تیم ملی در مسابقات آسیایی برپاشده است که امیدواریم فوتبالیست نهاوندی نیز جزء نفرات اصلی باشد.

وی بیان کرد: بهنام آرین دوچرخه‌سوار خوش‌نام نهاوندی دیگر ورزشکار این شهرستان است که به اردوی تیم ملی دوچرخه‌سواری دعوت شد.

روزبه گفت: آرین زیر نظر مربی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت به همراه 6 دوچرخه‌سوار دیگر در اردو حضور دارد و برای مسابقات آسیایی در اردو خواهند بود.

وی اظهار داشت: این ورزشکار نهاوندی در رشته تایم تریل تیمی برای مسابقات قهرمانی آسیا در کشور میانمار خود را آماده می‌کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند در بخش دیگری از سخنانش افزود: خانم بهاره سیفی نهاوندی داور بین‌المللی نهاوند نیز این روزها در لیگ برتر فوتبال کشور در حال قضاوت است.

وی در بخش پایانی سخنانش به میزبان جشنواره "دا " در این شهرستان خبر داد و گفت: جلسه هماهنگی دومین جشنواره "دا " که به مناسبت ایام پیروزی انقلاب با حضور مسئولین در اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

 روزبه گفت: به‌پاس حرمت مادران فداکار جامعه و بزرگداشت مقام مادران فداکار جشنواره "دا " را دریکی از روستاهای نهاوند برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام