تازه های سایت

کد مطلب: 34152
3. دى 1396 - 9:23
رئیس تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: سلسله مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در ۱۰۰ منطقه شهرستان نهاوند برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، حجت‌الاسلام موسی محبی در جلسه برنامه ریزی حماسه ۹ دی گفت: مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی با سخنرانی ۱۰۰ نفر از شخصیت‌های علمی و فرهنگی از قبیل روحانیون بومی، مستقر و طرح هجرت، اساتید دانشگاه، ائمه جمعه و جماعات در مناطق مختلف شهری و روستایی شهرستان نهاوند برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این مراسم علاوه بر مساجد به صورت متمرکز در شهرستان نهاوند و با حضور انبوه مردم مومن و لایتمدار در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) و همچنین در شهرهای برزول، گیان و فیروزان نیز به صورت تجمعی و متمرکز برگزار خواهد شد.

رئیس تبلیغات اسلامی نهاوند از تمامی اقشار مختلف مردم برای شرکت در این برنامه ها دعوت عمومی کرد و گفت: در این مراسم یکی از فرماندهان و خطیبان برجسته علاوه بر تشریح و تحلیل اوضاع سیاسی و اجتماعی کشور پیرامون اهداف شوم فتنه گران در طراحی این توطئه در سال ۸۸ سخنرانی خواهد کرد.

وی از نواخته شدن زنگ بصیرت در مدارس و دانشگاه های این شهرستان خبرداد و افزود: علاوه بر نواخته شدن زنگ بصیرت در مدارس، برگزاری مراسم گفتمان دینی با موضوع ولایت فقیه و بصیرت دینی و انجام مراسم سخنرانی در مساجد شهری و روستایی از دیگر برنامه های فرهنگی در گرامیداشت حماسه ۹ دی است.

دبیرستاد ساماندهی شونات فرهنگی نهاوند در ادامه گفت: در مراسم گردهمایی مردم نهاوند که در روز ۹دی برگزار خواهد شد، دانشجویان، طلاب، فعالان فرهنگی و مذهبی، بسیجیان و گروه های مختلف در صنف ها و تشکل های مردمی حضورخواهند داشت.

وی گفت: این مراسم در روز ۹ دی ماه راس ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد و تا ساعت ۱۲ همزمان با اقامه نماز ظهر و عصر ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام