تازه های سایت

کد مطلب: 34012
25. آذر 1396 - 0:35
معاون فرماندار نهاوند گفت: متأسفانه بحث سد معبر در خیابان سعدی نهاوند به یک مشکل و معضل اساسی تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سیدرضا سلامتی در جلسه حمل و نقل و شورای ترافیک شهرستان نهاوند، اظهار داشت:جاده حادثه‌خیز آورزمان به طول هشت کیلومتر است که این محور ردیف اعتباری مشخصی نداشت که خوشبختانه دو سال گذشته استاندار اعلام کرد که جاده راه شریانی شده است و با تلاش‌هایی که برای ساماندهی این محور شد تاکنون چهار کیلومتر از این جاده ساماندهی شده و به زودی این چهار کیلومتر زیر بار ترافیک می‌رود.

سلامتی گفت: برای حل مشکلات جاده‌های شهرستان نهاوند ما دچار محدودیت‌هایی از جمله کمبود اعتبارات هستیم اما با این وجود در جاده‌های نهاوند کارهای خوبی انجام شده است.

وی افزود: خیابان ابوذر و خیابان آزادگان خیابان‌های کم عرضی هستند که عرض کم این خیابان‌ها باعث بروز مشکلاتی از قبیل ترافیک و سدمعبر شده است که همه این مشکلات نشان دهنده مشکلات زیرساختی در شهر نهاوند است.

سلامتی افزود: متأسفانه بحث سد معبر در خیابان سعدی نهاوند به یک مشکل و معضل اساسی تبدیل شده است و مغازه‌های این خیابان که اکثرا مغازه‌های کوچکی هستند با بیرون گذاشتن اجناس و کالاهای خود در این خیابان سبب ایجاد سد معبر شده‌اند و اینجا جای این سوال است که اصناف چگونه به این مغازه‌های کوچک مجوز داده است که باید این مهم مورد بازنگری و بررسی قرار بگیرد.

معاون فرماندار نهاوند با بیان‌ این‌که سد معبر در خیابان سعدی باید ساماندهی و مورد توجه جدی قرار بگیرد، عنوان کرد: نصب نرده جدا کننده برای تاکسی‌ها در خیابان سعدی باعث جلوگیری از سد معبر و جلوگیری از پارک موتورسیکلت‌ها و سایر وسائل نقلیه عمومی در این خیابان می‌شود.

معاون فرماندار نهاوند افزود: مصوبات جلسه شورای ترافیک شهرستان حتما باید اجرایی شوند و این جلسه آخرین جلسه‌ای است که اعضای جلسه برای اجرا نشدن مصوبات توجیه می‌آوردند زیرا در جلسه بعدی شورای ترافیک توجیه اعضا برای اجرایی نشدن مصوبات پذیرفته نمی‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام