تازه های سایت

کد مطلب: 34009
25. آذر 1396 - 0:27
امام جمعه نهاوند گفت: تصمیم نابخردانه رئیس جمهوری آمریکا در انتقال سفارت این کشور از تل آویو به قدس نشان داد که فلسطین مساله اول جهان اسلام است و مسلمانان با وحدت و همدلی اجازه نخواهند داد قدس پایتخت رژیم صهیونیستی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی نیا در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه نهاوند، افزود: این تصمیم ترامپ باعث شد که مسلمانان نسبت به موضوع فلسطین متحدتر و همدل تر شوند و زمینه انتفاضه ای جدید فراهم شود.
وی افزود: این تصمیم آمریکا آنقدر ذلت بار است که حتی دولت های اروپایی و سازمان های جهانی نیز نسبت به آن واکنش نشان داده و آنرا محکوم کردند.
مغیثی نیا تعلیق 6 ماهه اجرای این تصمیم را نشان دهنده نابجا بودن آن دانست و گفت: رئیس جمهوری آمریکا زمانی که دید در این مساله تنها مانده و همه جهان علیه وی هستند، دست به این تعلیق زد.
وی در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به سالروز شهادت آیت الله مفتح که به عنوان روز وحدت حوزه و دانشگاه نامگذاری شده است، افزود شهد مفتح عمر شریفش را برای بصیرت افزایی دانشجویان صرف کرد و به دست گروه خبیث فرقان به شهادت رسید.
وی ادامه داد: اتحاد حوزه و دانشگاه باید جدی گرفته شود و این دو باید در کنار همدیگر باشند تا بتوانند مشکلات جامعه را حل کنند.
خطیب جمعه نهاوند با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی در خنثی سازی توطئه ها، گفت: دشمن از طریق اقتصادی به دنبال آن است که بین مردم و مسئولان جدایی اندازد و برای خنثی سازی این توطئه باید اقتصاد مقاومتی سرلوحه برنامه ها قرار بگیرد و مردم از تولیدات داخلی استفاده کنند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان