تازه های سایت

کد مطلب: 33949
19. آذر 1396 - 8:38
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد 2 دستگاه خودروی سواری شامگاه شنبه در جاده نهاوند - آورزمان چهار تن جان باختند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ رضا عزیزی با اعلام این خبر گفت: یک دستگاه خودروی سواری پژو در سبقت غیر مجاز با خودروی پراید که از مسیر مقابل در حال تردد بود برخورد کرد.

وی اضافه کرد: سه تن از سرنشینان پراید که اعضای یک خانواده بودند به همراه یک سرنشین خودروی سواری پژو در این سانحه جان خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: طبق نظر کارشناس سوانح پلیس راه، انحراف به چپ غیرمجاز ناشی از سبقت خودروی سواری پژو عامل بروز این سانحه فوتی بوده است.

وی بیان کرد: جاده 2طرفه نهاوند فیروزان یکی از حادثه خیز ترین محورهای این استان به شمار می رود که سالانه ده ها تن از شهروندان و مسافران عبوری در این مسیر، جان خود را از دست می دهند.

یادآور می شود عصر جمعه هفته گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری سمند با تیربرق در جاده برزول - نهاوند، چهار عضو یک خانواده در آتش گرفتار شدند که پدر و فرزند در این سانحه جان باختند.

طبق آخرین گزارش پزشکی قانونی در هفت ماهه سالجاری 179 نفر در جاده‌های برون‌شهری، 38نفر در درون‌شهری، 20 نفر در معابر خاکی و روستایی و 34 نفر در سایر محدوده‌های استان همدان در سوانح رانندگی جان باختند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند