تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 33520
19. آبان 1396 - 16:34
امام‌جمعه نهاوند گفت: توطئه جدید در لبنان باهدف ضربه زدن به جبهه مقاومت است که با طراحی آمریکا و اجرای آل سعود در حال زمینه‌سازی است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی در خطبه‌های نماز جمعه نهاوند گفت: پیاده‌روی عظیم، باشکوه و میلیونی اربعین حسینی بار دیگر اتحاد و یکپارچگی مسلمانان را به جهانیان نشان داد.

وی اظهار داشت: این اجتماع میلیونی مقابله با یزیدیان زمان مانند داعش و آمریکا و آل سعود و صهیونیست‌ها است که مانند یزید به جنایت ادامه می‌دهند و مدام در حال توطئه است.

امام‌جمعه نهاوند افزود: همایش عظیم اربعین حسینی در نقطه مقابل با جبهه کفر و نفاق قرار دارد و مراسم اربعین امسال با عشق و معنویت و حق‌طلبی زیاد برگزار شد و شعار زیبای این روز لبیک یا حسین بود که توسط همه مردم سر داده‌شده بود.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها گفت: مسئله اخیر لبنان توطئه جدید امریکا، آل سعود و صهیونیست‌ها است چون آن‌ها در توطئه داعش شکست‌خورده‌اند به فکر توطئه جدید هستند تا منطقه را دچار آشوب و خونریزی کنند.

مغیثی گفت: سناریوی لبنان همان چیزی است که در یمن رقم زدند و دارند زمینه‌سازی می‌کنند و نخست‌وزیر لبنان را به عربستان بردند و در آنجا استعفا داد که باید آن‌ها از سرنوشت یمن درس بگیرند.

وی عنوان کرد: آل سعود مجری و آمریکا طراح توطئه جدید در منطقه هستند و آن‌ها نمی‌خواهند خاورمیانه روی آرامش به خودش بگیرد چون منافع آن‌ها در جنگ و آشوب است.

امام‌جمعه نهاوند افزود: هدفشان از توطئه جدید در لبنان تضعیف حزب‌الله است و جبهه مقاومت است و درنهایت می‌خواهند به جمهوری اسلامی ضربه بزنند.

وی در بخش دگری از خطبه‌ها با اشاره به پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی گفت: این همایش میلیونی به نمادی برای وحدت مسلمانان تبدیل‌شده و حضور زائران از کشورهای مختلف جهان نشان‌دهنده بر حق بودن امام حسین (ع) است.

وی اظهار داشت: حضور اقشار مختلف مردم و به‌ویژه جوانان در این پیاده‌روی حاوی پیام بسیار مهمی است که جوانان ایران اسلامی همواره پیرو راه حق و حقیقت هستند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: درحالی‌که منطقه با دخالت آمریکایی‌ها و عوامل تکفیری به آشوب کشیده شده است ولی به برکت خون شهدای مدافع حرم این همایش میلیونی بدون کمترین مشکلی برگزار می‌شود.

مغیثی گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند ترویج و گسترش فرهنگ عاشورایی و حسینی در کشور هستیم که یکی از راه‌های ترویج این فرهنگ همین پیاده‌روی عظیم اربعین است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام