تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 33516
19. آبان 1396 - 0:20
درخواست مربی سازنده کشتی استان
آقای مدیرکل به داد ورزش نهاوند برسید
مربی سازنده کشتی استان همدان گفت: قریب به 30 سال است که در عرصه کشتی بوده‌ام و دارای چندین عنوان بین‌المللی و جهانی هستم اما متأسفانه در زمان مدیریت فعلی بیشترین بی‌توجهی و توهین به بخش عظیمی از جامعه کشتی نهاوند شده است.

به گزارش پایگاه خبری گرو به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، در حاشیه جلسه شورای هماهنگی ورزش همگانی که با حضور نماینده مردم شهرستان نهاوند در مجلس، مدیرکل ورزش و جوانان، فرماندار و رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان و تنی چند از مسئولان شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، عده‌ای از مربیان سازنده کشتی و تنی چند از کشتی‌گیران با حضور خود در محل فرمانداری گله‌مندی خود را از رئیس اداره ورزش و حوانان نهاوند اعلام کردند.

علیرضا صفاری یکی از مربیان سازنده نهاوندی در این خصوص اظهار داشت: قریب به 30 سال است که در عرصه کشتی بوده‌ام و دارای چندین عنوان بین‌المللی و جهانی هستم اما متأسفانه در زمان مدیریت جناب روزبه بیشترین بی‌توجهی و توهین به بخش عظیمی از جامعه کشتی نهاوند شده است.

وی افزود: ما افتخار می‌کنیم مدیرکل ورزش و جوانان از جنس کشتی است و این انتظار می‌رود که نسبت به این رشته پرمدال توجه خاصی داشته باشد.

نایب قهرمان پیشکسوتان جهان تصریح کرد:کشتی آنقدر در نهاوند بی‌کس شده که حتی اجازه نصب یک بنر برای تشویق بچه‌ها از سوی مدیر ورزش نهاوند داده نمی‌شود.

وی ضمن انتقاد شدید از رفتارهای مدیریت ورزش نهاوند خطاب به مدیرکل و مسئولان نهاوندی گفت: با این مدیریت، ورزش نهاوند 40 سال عقب‌گرد خواهد داشت‌.

پیشکسوت کشتی استان در خاتمه یادآور شد: بیش از 11 ماه است که حقوقی از هیأت کشتی نگرفته‌ام اما مسائل مالی نمی‌تواند از عشقم به این رشته ذره‌ای کم کند و متأسفانه مسئولان  هیئت کشتی شهرستان، چند ماهی است که حتی به سالن کشتی سر نمی‌زنند و می‌گویند هشت ماه است که استعفا دادند و کشتی نهاوند بلاتکلیف است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام