تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 33504
18. آبان 1396 - 9:33
ایام اربعین حسینی سراسر صحنه عشق و ارادت مثال‌زدنی مردم آزاده ایران اسلامی به امام حسین (ع) است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، این روزها نهاوند حال و هوای دیگری دارد و میزبان هزاران زائری است که دل را در دریای صفا و محبت اهل‌بیت (ع) صیقل دادند و آرام‌آرام به کشور بازمی‌گردند و از سفر معنوی اربعین توشه‌ای برای خود جمع کرده‌اند.

مردم مؤمن نهاوند با فرا رسیدن اربعین خود را برای خدمت‌رسانی بهتر به خیل عظیم عاشقان از سفر کربلا برگشته آماده می‌کنند و شبانه‌روز در حال تلاش و آمادگی هستند.

در حاشیه میزبانی شایسته مردم نهاوند از زائران اربعین و در هوای نسبت سرد این شب‌های نهاوند تصویر مردی که به همراه فرزندش با عشقی مثال‌زدنی کفش‌های زائران اربعین را واکس می‌زند؛ خیلی حرف دارد و حکایت از ارادتی درونی و عشقی مملو از معرفت دارد.

این تصویر را در ذهن داشته باشید و حالا تصویر دیگری را می‌بینید که در گوشه‌ای دیگر از موکب نهاوند، کودکی خردسال با نیتی پاک و خدایی در حال جارو کردن خاک‌های اطراف محل استقرار زائران است و باوجوداینکه دست‌ها و صورتش خاک‌آلود شده ولی سعی و تلاشش درراه هدف مقدسی که دارد او را مصمم‌تر می‌کند و ناخودآگاه انسان را یاد این بیت معروف می‌اندازد که می‌گوید " این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست "

 

1460895

1460893

1460894

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان