تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 33395
11. آبان 1396 - 14:27
فرمانده سپاه نهاوند گفت: ملت ایران اسلامی همواره در برهه‌های مختلف تاریخ انقلاب نشان داده‌اند که در مقابل استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار می‌ایستند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ کامران کریمی در جمع روحانیون و اعضای پایگاه‌های بسیج شهرستان نهاوند گفت: دشمنان انقلاب اسلامی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از انواع توطئه‌ها و نقشه‌ها برای ضربه زدن به ملت ایران استفاده کرده‌اند.

وی اظهار داشت: به یاری خدا و با هدایت‌های مقام معظم رهبری و به پشتوانه حضور مردم انقلابی ایران اسلامی در همه صحنه‌های انقلاب، دشمنان همواره ناامید شدند.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: ملت همیشه درصحنه ایران همواره آمریکا را سردمدار استکبار جهانی می‌داند و در مقابل توطئه‌های های آن‌ها باقدرت ایستادگی می‌کند.

وی عنوان کرد: روز 13 آبان با عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی صحنه دیگری از اعلام انزجار مردم ایران در مقابل سیاست‌های استکباری خواهد بود.

کریمی گفت: در روز 13 آبان سال 58 دانشجویان انقلابی، سفارت آمریکا در تهران را که به محلی برای جاسوسی تبدیل‌شده بود را تسخیر کردند و امام خمینی (ره) از این حادثه مهم به‌عنوان انقلاب دوم یادکردند.

وی اظهار داشت: تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه در این روز در سال 43 و شهادت تعدادی از دانشجویان و دانش آموزان در اعتراض به قانون کاپیتولاسیون در سال 57 از دیگر وقایع این روز است.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: این وقایع نشان می‌دهد که آمریکا دشمن اصلی ملت ایران است و به‌عنوان سردمدار استکبار جهانی با اصل انقلاب اسلامی مشکل دارد.

وی افزود: در سال‌های بعد از انقلاب مردم ایران باروحیه استکبارستیز خود شکست‌های تلخی را به آمریکایی‌ها وارد کردند و دلیل عصبانیت مقامات آمریکایی هم به همین علت است.

کریمی بیان داشت: امروز دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی در حال برنامه‌ریزی است و چون ذات آن‌ها دشمنی با انقلاب اسلامی است؛ همواره توطئه می‌کنند.

وی بابیان اینکه باید مراقب نقشه‌های آن‌ها باشیم، گفت: باید با تکیه‌بر توان جوانان این مرزوبوم و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری راه عزتمند انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

فرمانده سپاه نهاوند در پایان گفت: مردم ولایتمدار و شهیدپرور نهاوند روز شنبه هم‌زمان با سراسر کشور با شعارهای "مرگ بر آمریکا " یک‌بار دیگر از سیاست‌های آمریکایی‌ها اعلام انزجار می‌کنند و با آرمان‌های امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری و شهدا تجدید پیمان می‌کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان