تازه های سایت

کد مطلب: 33356
10. آبان 1396 - 8:32
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند گفت: نمایشگاه عکس "عاشورا و صفر" به مناسبت ایام اربعین حسینی در محل دائمی نمایشگاه های نهاوند برپا شده است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمود مصباح در گفت و گو با خبرنگاران گفت:هنرمندان نهاوند با برپایی این نمایشگاه عکس در صدد هستند که زیبایی های معنوی مراسم ماه محرم و صفر را از زوایایی دیگری برای علاقمندان نمایش دهند.

وی اظهار داشت: در این نمایشگاه آثار بسیار زیبایی از عزاداری های مردم نهاوند در ماه محرم و صفر ثبت شده است که دیدن آنها خالی از لطف نیست.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند افزود: در نمایشگاه عکس "عاشورا و صفر" بیش از 30 اثر هنری از هنرمندان نهاوند در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

وی افزود: این اداره در ایام مختلف سال و بویژه در مناسبت های مذهبی اقدام به برپایی نمایشگاه های عکس و هنرهای تجسمی می کند.

مصباح گفت: این نمایشگاه از آثار استاد سیفی از هنرمندان خوش نام و پیشکسوت جامعه هنری نهاوند است که همه روزه میزبان هنر دوستان است.

وی اظهار داشت: یکی از راه هایی که میتوان فرهنگ عاشورایی و مذهبی را در بین مردم و بویژه نسل جوان گسترش و بسط دهیم استفاده از زبان هنر است که این اداره در این ایام چندین نمایشگاه با موضوع اربعین و عاشورا برپا کرده است.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند گفت: این نمایشگاه از امروز به مدت 10 روز از ساعت 9 صبح تا 19 غروب در محل دائمی نمایشگاه هنرهای تجسمی مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) نهاوند پذیرای علاقمندان است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام