تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 33148
27. مهر 1396 - 9:40
با حضور کریم حمیدوند فرماندار نهاوند جلسه انتخابات هیئت‌رئیسه شورای شهرستان برگزار شد و نماینده نهاوند در شورای استان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، با برگزاری انتخاباتی که در حضور فرماندار و منتخبان شوراهای بخش نهاوند برگزار شد؛ ترکیب شورای اسلامی شهرستان نهاوند معرفی شد.

بعد از رأی‌گیری و با انتخاب اعضا محمد صامد جهانیان عضو شورای شهر نهاوند به‌عنوان نماینده شورای اسلامی شهرستان در شورای استان همدان معرفی شد.

در ادامه این جلسه انتخابات هیئت‌رئیسه شهرستان برگزار شد و افراد به شرح زیر انتخاب شدند.

بعد از رأی‌گیری علی معصومی به‌عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان و مجید خیشه به‌عنوان نائب رئیس شورای اسلامی شهرستان انتخاب شدند.

همچنین وحید کریم‌خانی به‌عنوان منشی، مصطفی محمدی به‌عنوان خزانه‌دار و امیدوار کولیوند به‌عنوان سخنگوی شورای اسلامی شهرستان نهاوند انتخاب شدند.

 کریم حمیدوند فرماندار نهاوند در این جلسه گفت: در دوره قبلی شورای اسلامی، نماینده شورای استان همدان در شورای عالی کشور از بین اعضای شورای اسلامی شهرستان نهاوند بود.

وی با اشاره به وظیفه نماینده شورای شهرستان در استان اظهار داشت: رایزنی سازنده با مسئولان استانی و استفاده از قدرت نفوذ برای جذب امکانات و اعتبارات از وظایف نماینده شورای اسلامی شهرستان در استان است و خیلی به حزب و جناح بستگی ندارد.

فرماندار نهاوند افزود: از این به بعد شما به‌عنوان اعضاء شورای اسلامی شهرستان علاوه بر وظایف بخش، شهر و روستا که در حوزه فعالیتتان است می‌بایست به مسائل شهرستان نیز بپردازید.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام