تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 32269
2. شهريور 1396 - 9:33
با پیگیری نماینده نهاوند در مجلس جاده گردشگری سراب گیان بهسازی و تعریض خواهد شد و عملیات ساخت و نصب دستگاه "MRI" در بیمارستان جدید این شهر با سرعت انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حسن بهرام نیا با اعلام این خبر گفت: پیرو دیدار با آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی و طرح موضوع تعریض جاده سراب گیان به لحاظ اهمیت گردشگری و تسهیل در دسترسی به سراب گیان با دستور وزیر مبنی بر تهیه طرح و ارائه جهت اجرا، نسبت به تأمین و ابلاغ اعتبار موردنیاز اقدام شد.

وی اظهار داشت: این طرح انشا الله در طرح‌های سال جاری عملیاتی و اجرایی خواهد شد و برای رونق گردشگری در این منطقه تفریحی و طبیعی بسیار مؤثر خواهد بود.

نماینده نهاوند در مجلس افزود: همچنین جهت پیگیری این موضوع با خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور دیداری انجام گرفت تا موضوع هرچه زودتر عملیاتی شود.

 

 

بهرام نیا گفت: در این دیدار که با حضور آقای رحمتی وزیر اسبق راه و ترابری انجام شد و در خصوص تأمین اعتبار و ابلاغ اعتبار موردنیاز جهت بهسازی و تعریض جاده سراب گیان گفت‌وگو شد.

وی اظهار داشت: همچنین برای پیگیری مواردی در خصوص بیمارستان جدید نهاوند با آقای علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی دیدار شد.

نماینده نهاوند گفت: این دیدار به‌منظور تقدیر از حسن انجام کار در آماده‌سازی و تحویل ساختمان بیمارستان جدید آیت‌الله شهید قدوسی نهاوند انجام شد و در این جلسه بر پیگیری جهت تسریع در اتمام ساخت فضای فیزیکی و جایگاه نصب دستگاه MRI""در محل بیمارستان جدید نهاوند تأکید شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام