تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 31611
19. تير 1396 - 8:17
معاون فرماندار نهاوند گفت: خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای شهرستان نهاوند از ظرفیت فضای مجازی برای ترویج و نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سید رضا سلامتی در جلسه صیانت از حقوق شهروندی در فرمانداری نهاوند گفت: مسئله عفاف و حجاب از مهم‌ترین مسائل اجتماعی کشور است که باید با دقت و آگاهی خاصی در این مورد اقدام شود.

وی اظهار داشت: در طول هفته عفاف و حجاب با همکاری دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی شهرستان نهاوند برنامه‌های خوبی در سطح شهرستان نهاوند اجرا خواهد شد.

معاون فرماندار نهاوند افزود: در موضوع عفاف و حجاب شناسایی جامعه هدف و اجرای برنامه‌های متناسب و اثرگذار برای این قشر مهم است که باید به این موضوع دقیق ورود کرد.

وی عنوان کرد: مهم‌ترین برنامه‌ای که برای روز ملی عفاف و حجاب تدارک دیده‌شده است؛ برنامه تجمع در ساعت 19 روز چهارشنبه در میدان ابوذر تا چهارراه آزادگان است که امیدواریم این برنامه به‌خوبی برگزار شود.

سلامتی بیان داشت: دستگاه‌های مرتبط با این موضوع برای هرچه بهتر برگزار شدن این موضوع باید پای‌کار بیایند و وظایف خود را به‌خوبی انجام دهند تا این برنامه‌ها اثرگذاری مناسب را داشته باشد.

وی گفت: اصناف در این مراسم باید حضور فعالی داشته باشد و شهرداری هم کارهای مربوط به برپایی جایگاه و دیگر اقدامات را مانند سال گذشته انجام دهد.

معاون فرماندار نهاوند افزود: برای هرچه بهتر برگزار شدن این برنامه باید با استفاده از ظرفیت‌های روحانیون اداره تبلیغات اسلامی مردم را به شرکت در این برنامه تشویق کرد و برای همه اقشار نیز به‌موقع اطلاع‌رسانی شود.

وی اظهار داشت: در این تجمع اگر امکان داشت مسابقه‌ای فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب برگزار شود و در صورت امکان بسته‌های فرهنگی و هدایایی نیز اهدا شود که می‌تواند مؤثر باشد.

سلامتی عنوان کرد: در بحث اطلاع‌رسانی نیز خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان هم برگزاری این تجمع را اطلاع‌رسانی کنند و هم خود برنامه را به‌خوبی پوشش دهند.

وی در پایان گفت: در بحث اطلاع‌رسانی و پوشش خبری این مراسم با توجه به گستردگی فضای مجازی باید از این فضا نیز استفاده شود که فعالان رسانه‌ای شهرستان از ظرفیت‌های فضای مجازی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و نهادینه کردن آن در جامعه استفاده کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام