تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 31318
30. خرداد 1396 - 10:01
معاون فرماندار شهرستان نهاوند گفت: در سال گذشته شهرستان نهاوند رتبه برتر استان در مناسب‌سازی اماکن و محل عبور و مرور معلولان را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سید رضا سلامتی در ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی شهرستان که در سالن شهدای فرمانداری برگزار شد، گفت: در این ماه عزیز دعا می‌کنیم خداوند شر این سلفی‌های افراط‌گرا را از سر مردم مسلمان کم کند.

وی در ادامه اظهار داشت: پرداختن به موضوع معلولین و خدمت به این قشر عزیز درواقع در بحث عدالت اجتماعی که دین مبین اسلام بیان کرده، نهفته است و ما باید برای خدمت هرچه بیشتر به این قشر تلاش کنیم.

معاون فرماندار نهاوند افزود: باید نسبت به خدمت به این قشر عزیز به‌عنوان یک وظیفه و تکلیف نگاه کنیم و با بررسی مشکلات این عزیزان سعی در رفع آن‌ها داشته باشیم.

وی گفت: خوشبختانه نظام ما نیز به این مبحث همواره با جدیت وارد عمل می‌شود که البته نتوانسته‌ایم در حد نیاز این قشر عزیز کارکنیم و جا دارد بیشتر تلاش و اقدام کنیم.

سلامتی اظهار داشت: در سال گذشته شهرستان نهاوند رتبه برتر استان در مناسب‌سازی را کسب کرد که جای تقدیر و تشکر از دستگاه‌های خدمات رسان دارد و واقعاً نمونه‌ای از اقدام و عمل و پیروی از شعار سال گذشته بود.

معاون فرماندار نهاوند افزود: در حوزه معلولان و در جلسه مناسب‌سازی جا دارد کارشناسی صورت گیرد و روی مشکلات متعدد جامعه معلولین تحقیق و بررسی شود.

 وی در پایان گفت: این تحقیق و بررسی و کارهای کارشناسی باعث می‌شود تا تنها خود را محدود به چند مورد کلیشه‌ای نکنیم و در موارد مختلف بتوانیم به این عزیزان خدمت‌رسانی کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

نهاوند شهربرترین اولینها

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین