تازه های سایت

کد مطلب: 31294
28. خرداد 1396 - 19:54
باشگاه پرسپولیس فقط فردا را فرصت دارد تا در مورد محل میزبانی خود از تیم الاهلی عربستان تصمیم گیری کند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، باشگاه پرسپولیس فقط فردا (دوشنبه) را مهلت دارد تا در مورد محل برگزاری دیدار رفت سرخپوشان مقابل الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تصمیم‌گیری کند.

پرسپولیسی‌ها کشورهای قرقیزستان، ترکمنستان و تاجیکستان را برای میزبانی از الاهلی مدنظر داشتند که در این بین زمین چمن ورزشگاه اصلی تاجیکستان مصنوعی بود و مورد تایید بانکو قرار نگرفت. ترکمنستان نیز جواب مشخصی به درخواست پرسپولیسی‌ها برای میزبانی از بازی اشاره شده نداد. ماند شهر بیشکک قرقیزستان که نمایندگان باشگاه پرسپولیس برای بازدید از امکانات آنجا راهی بیشکک شدند و گزارش خود را تحویل برانکو دادند.

برانکو ایوانکوویچ فردا به ایران باز خواهد گشت و قرار است طی جلسه‌ای با مسئولان باشگاه پرسپولیس در نهایت برای تعیین میزبانی از تیم الاهلی تصمیم‌گیری کرده و گزینه نهایی خود را به AFC اطلاع دهند. با توجه به اینکه پرسپولیسی‌ها بار دیگر از درخواست خود را به ترکمنستان ارائه داده‌اند به احتمال خیلی زیاد یکی از دو کشور ترکمنستان و قرقیزستان میزبان بازی رفت پرسپولیس و الاهلی عربستان که 31 مرداد ماه برگزار خواهد شد، باشد.

منبع: تسنیم

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام