تازه های سایت

کد مطلب: 31249
26. خرداد 1396 - 15:49
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: با هماهنگی های صورت گرفته از توقف و تعطیلی 2 سد گرین نهاوند و خرمردود تویسرکان جلوگیری شد.
به گزارش پایگاه خبری گرو، مرتضی عزالدین در حاشیه شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: با توجه به بحران ایجاد شده در استان خوزستان حذف 30 سد موجود بر سر راه کرخه در دستور کار قرار گرفت.

وی اضافه کرد: حذف عملیات اجرایی 2 سد گرین نهاوند و خرمرود تویسرکان نیز در دستور کار بود و جزو این 30 سد قرار گرفته بودند.

عزالدین اظهارکرد: با هماهنگی استاندار و نمایندگان مجلس شورای اسلامی این 2 سد با نیت مصارف آب موجود در آن برای آشامیدن مردم مطرح شد و مسئولان برای ادامه کار این طرح ها توجیه شدند.

وی بیان کرد: یکی از اتفاق های مبارک سالجاری افزایش اعتبار سد گرین از یک میلیارد ریال به 50 میلیارد و افزایش اعتبار سد خرمردود یک میلیارد ریال به 100 میلیارد ریال بوده است.

 مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: سرمایه گذاری در سد خرم رود تویسرکان با سه هزار و 160 میلیارد ریال و با فاینانس 100 درصدی ، توسط بخش خصوصی آغاز شده است و مقرر شده این طرح در سه سال بهره برداری برسد.

وی افزود: در سال 95 برای سه پروژه سد گرین نهاوند، شنجور رزن و سد سرابی 80 میلیارد ریال بیش از بودجه مصوب اعتبارات سالانه دریافت کردیم .

عزالدین گفت: در طرح های اعتبارت سال 96 ، میزان اعتبارات حوزه آب منطقه ای افزایش یافته ولی با وجود مشکلات حوزه آب باید این اعتبار اصلاح شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین