تازه های سایت

کد مطلب: 30485
4. ارديبهشت 1396 - 8:30
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند از فعالیت ۴۱ هیئت ورزشی در این شهرستان خبر داد و گفت: از این تعداد ۳۵ هیئت فعال، ۳ هیئت نیمه فعال و ۳ هیئت غیر فعال است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، محرم روزبه با اعلام این مطلب گفت: هیئت‌های ورزشی شهرستان نهاوند با استفاده از توانمندی های مربیان و ورزشکاران و رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی موفقیت هایی را برای ورزش نهاوند به ارمغان آورده اند.

وی گفت: هم اکنون در این شهرستان ۴۱ هیئت ورزشی فعالیت دارند که از این تعداد ۳۵ هئیت کاملاً فعال، ۳ هیئت نیمه فعال و ۳ هئیت غیر فعال است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند گفت: به هیئت های نیمه فعال و نیز غیر فعال توصیه های لازم برای بهبود روند کار ارائه شده است چرا که هیئتهای ورزشی بازوهای اصلی اجرای برنامه ها هستند

وی گفت: برگزاری جشنواره بازیهای بومی ومحلی، برگزاری جام های نوروزی در ۴ بخش، همایش و جشنواره اسب سواری، برگزاری مسابقات چهارجانبه فوتسال از مهمترین برنامه های اجرا شده و در نهاوند بوده است.

وی افزود:راه اندازی مجموعه ورزشی بانوان، راه اندازی خانه تکواندو با تجهیزات کامل در محل مجموعه بانوان شهرک حیدری نیز از مهمترین اقدامات یک ماه سال جاری بوده است.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام