تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 29778
10. اسفند 1395 - 9:21
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: با پیگیری‌های نماینده نهاوند در مجلس و با مساعدت مدیرکل منابع فیزیکی وزارت بهداشت دستور پرداخت 4 میلیارد ریال اعتبار به بیمارستان جدید نهاوند صادر شد.

مومنعلی دارابی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: با پیگیری‌های حسن بهرام نیا نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مجموعه شبکه بهداشت و درمان این شهر اعتبار 4 میلیارد ریالی به بیمارستان جدید نهاوند اختصاص یافت.

وی اظهار داشت: با مساعدت‌های مسئولین محترم وزارت بهداشت و درمان به‌ویژه فرزند شایسته نهاوند آقای مهندس ساکی دستور پرداخت تخصیص مبلغ چهار میلیارد ریال به بیمارستان جدیدالاحداث نهاوند صادر شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند افزود: همچنین نقشه پیشنهادی ساخت فضای فیزیکی در این بیمارستان به متراژ 255 مترمربع به تائید ساکی مدیرکل منابع فیزیکی و طرح‌های عمرانی وزارت بهداشت و درمان رسیده است.

دارابی گفت: تجهیزات بیمارستان نهاوند در نوبت‌های مختلف وارد شهرستان می‌شود و تاکنون 150 تخت ستری و بسیاری از تجهیزات وارد نهاوند شده است.

وی بیان داشت: ازجمله تجهیزاتی که به نهاوند واردشده است می‌توان به یک دستگاه اکوکاردیوگرافی، یک سونوگرافی،4 دستگاه ساکشن،5 دستگاه نبولایزر و 5 دستگاه ترالی به ارزش 230 میلیون تومان اشاره کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند بابیان اینکه چهارمین محموله تجهیزات بیمارستان جدید شهرستان نهاوند تحویل انبار این بیمارستان داده شد، گفت: تاکنون 150 تخت بستری بیماران به همراه کمد و لاکر کنار تخت که به همراه آن‌ها 10 تخت ویژه اطفال و 4 دستگاه کوتر جراحی تحویل شهرستان نهاوند شده است.

وی افزود: همچنین با توجه به نیاز شهرستان، یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال نیز برای نصب در بیمارستان جدید نهاوند وارد نهاوند شده است.

دارابی در پایان گفت: این بیمارستان با همفکری مسئولان به نام بیمارستان شهید آیت‌الله علی قدوسی اولین دادستان انقلاب اسلامی و فرزند برومند نهاوند نام‌گذاری شده است.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام