تازه های سایت

کد مطلب: 27644
10. شهريور 1395 - 15:49
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه استاندار همدان گزارش‌هایی از وضعیت اشتغال و کارگاه‌های تولیدی و صنعتی استان به مسئولان کشوری ارائه می‌کند که خلاف و ناصواب است.
به گزارش پایگاه خبری گرو، حسن بهرام‌نیا در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رییس جمهور گفت: جنابعالی نیک می‌دانید آنچه موجب وحدت و اعتماد مردمی است صداقت در گزارش های مسئولان است اما متاسفانه استاندار همدان گزارش‌هایی از وضعیت اشتغال و کارگاه‌های تولیدی و صنعتی استان به مسئولان کشوری ارائه می‌کند که خلاف و ناصواب است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر نماینده‌ای هم به وظیفه قانونی با استفاده از ابزارهای نظارتی در اختیار حسب اصل ۷۶ و ۸۴ قانون اساسی اقدام و استفاده کند، متاسفانه مورد بی مهری و متهم به اختلاف اندازی و دخالت در امور اجرایی می‌شود، لذا در خواست دارم در این خصوص بررسی کرده و اقدام عاجل در دستور کار قرار گیرد.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: متاسفانه وزارتخانه شما برای کشاورزان برنامه جامعه‌ای برای کاشت، داشت و برداشت ندارد، در واقع کشاورزان در این مورد دغدغه داشته و در کاشت محصولات خود ریسک می‌کنند، ‌از طرفی انتظار می‌رود پول حاصل از خرید محصولات کشاورزی به موقع پرداخت شود. به عنوان مثال چغندرکاران نهاوندی ۹ ماه است که پولشان را دریافت نکرده‌اند.

بهرام نیا همچنین در تذکر به وزیر راه و شهرسازی، گفت: محور نهاوند-فیروزان تلفات پیاپی را به همراه داشته و حدود ۱۲ کیلومتر از جاده این محور به دلیل نداشتن اعتبار رها شده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در تذکر به رییس سازمان میراث فرهنگی نیز بیان کرد: نهاوند با داشتن کوه‌های سربه فلک کشیده و موقعیت آب و هوایی متاسفانه به علت نداشتن زیرساخت‌ها، گردشگران نمی‌توانند از این موقعیت استفاده کنند.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه‌ها

جناب آقای دکتر بهرام نیا زیر وته همه را آشکار کنید تا حقایق مشخص شود و صداقت بهترین هدیه به مردم با فرهنگ نهاوند است.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان