تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 27408
27. تير 1395 - 14:00
رئیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای نهاوند خبر داد:
افزایش ظرفیت خوابگاه دانشجویی آموزشکده فنی پسران نهاوند
رئیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای نهاوند از افزایش ظرفیت خوابگاه دانشجویی آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران نهاوند خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری گرو، مهرداد هوشمند در جمع خبرنگاران گفت: با برنامه‌ریزی انجام‌گرفته و صرفه‌جویی در هزینه‌های آموزشکده فنی و حرفه‌ای و تکیه‌بر اصل اقتصاد مقاومتی، ظرفیت خوابگاه آموزشکده فنی از ۹۶ نفر به ۱۱۰ نفر افزایش یافت، تا از این طریق بخش عمده‌ای از مشکلات دانشجویان غیربومی درزمینهٔ خوابگاه و مسائل رفاهی حل شود.

وی بابیان این مطلب که ایجاد و ساخت خوابگاه‌های دانشجویی در شهرستان نهاوند، نقش مؤثر و تعیین‌کننده‌ای در افزایش سلامت روانی و اخلاقی دانشجویان و کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد گفت: دانشجویان بازندگی در کنار یکدیگر در خوابگاه‌های دانشجویی و تعامل باهم بافرهنگ‌های مختلف آشنا می‌شوند.

رئیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای نهاوند، گفت: این امر می‌تواند نقش تأثیرگذاری در جامعه‌پذیری دانشجویان و آماده کردن آن‌ها برای زندگی آینده و پذیرش مسئولیت‌های اجتماعی داشته باشد.

وی افزود: دانشجویان غیربومی برای انجام فعالیت‌های علمی و پژوهشی و ادامه تحصیل نیازمند آرامش و امنیت روحی و روانی هستند که ایجاد و تکمیل خوابگاه‌های دانشجویی با امکانات مناسب می‌تواند در افزایش سلامت اخلاقی و اجتماعی و کاهش استرس و دغدغه‌های دانشجویان تأثیر به سزایی داشته باشد.

وی تصریح کرد: تأمین و آماده کردن خوابگاه‌های دانشجویی شرایطی را فراهم می‌کند تا دانشجویان با دغدغه کمتر و آرامش بیشتر به مطالعه و فعالیت‌های علمی و پژوهشی بپردازند.

هوشمند اظهار کرد: بنابراین هنر ما و سازمان‌های مربوطه باید فراهم کردن تمهیدات و شرایط مناسب برای افزایش سلامت و آرامش روحی و روانی و کاهش استرس‌ها و دغدغه‌های والدین و دانشجویان برای ادامه تحصیل باشد.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا