تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 27269
6. تير 1395 - 12:49
مدیر بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان نهاوند گفت: حواله 9 عدد تخت ویژه سی‌سی‌یو به ارزش یک‌صد میلیون تومان گرفته‌شده است و این تخت‌ها بعد از ماه مبارک رمضان به بیمارستان علیمرادیان تحویل داده می‌شود.

حمیدرضا سیف در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: مراحل تجهیز و تکمیل بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان نهاوند به‌سرعت در حال اجراشدن است و طرح توسعه اورژانس بیمارستان نیز پیشرفت قابل‌توجهی دارد.

وی اظهار کرد: هرچه قدر تجهیزات به‌روز و نو برای بیمارستان خریداری شود کارکنان بیمارستان در کمک و رفع مشکلات بیماران راحت‌تر عمل خواهند کرد.

مدیر بیمارستان علیمرادیان نهاوند افزود: بعد از نامه درخواستی بیمارستان علیمرادیان به وزارت بهداشت مبنی بر موافقت با خرید تجهیزات پزشکی به مبلغ 430 میلیون تومان، این درخواست مورد موافقت قرار گرفت.

وی بیان داشت: امروز با مساعدت آقای ساکی مدیرکل منابع فیزیک وزارت بهداشت و آقای رضایی مدیریت محترم بودجه درمان وزارت بهداشت حواله 9 عدد تخت ویژه سی‌سی‌یو به ارزش یک‌صد میلیون تومان برای بیمارستان علیمرادیان نهاوند گرفته شد.

 سیف گفت: همچنین با موافقت وزارت بهداشت حواله یک دستگاه ماشین بیهوشی به ارزش 50 میلیون تومان و دو دستگاه دیالیز به ارزش 64 میلیون تومان از هیئت‌امنای ارزی توسط نماینده بیمارستان گرفته شد.

وی اظهار کرد: با تلاش‌های صورت گرفته مجوز خرید یک عدد تخت ویژه احیا جهت اورژانس و سه دستگاه ساکشن به ارزش 15 میلیون تومان نیز گرفته شد که بعد از ماه مبارک رمضان تحویل بیمارستان خواهد شد.

مدیر بیمارستان علیمرادیان نهاوند افزود: درمانگاه شبانه‌روزی دندانپزشکی در بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان در فضایی به مساحت 80 متر احداث می‌شود.

وی گفت: در این درمانگاه 2 یونیت دندانپزشکی فعال خواهد بود که ایجاد این درمانگاه به تأیید معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی رسیده و تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند