تازه های سایت

کد مطلب: 26594
29. فروردين 1395 - 9:37
رئیس تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال 1500 نفر در شهرستان نهاوند معتکف شوند و از برکات معنوی این برنامه فرهنگی و مذهبی بهره‌مند شوند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسی محبی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: نشست‌های هماهنگی و برنامه‌ریزی ستاد مردمی اعتکاف در شهرستان نهاوند و سایر بخش‌های این شهرستان برگزارشده است.

وی اظهار داشت: شخص معتکف در مدت سه روز خلوت گزیدن با خود و خدای خویش به حقایق و معرفتی عمیق دست می‌یابد که باعث طهارت نفس و پاکی سرشت معتکف می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند افزود: باید با برنامه‌ریزی و استفاده صحیح از منابع در راستای کیفیت‌بخشی بالایی به مراسم اعتکاف در مساجد شهر و روستاها تلاش کنیم.

وی بیان داشت: امسال پیش‌بینی می‌شود تعداد 1500 نفر از برادران و خواهران در شهرستان نهاوند معتکف شوند و از برکات این برنامه فرهنگی و مذهبی بهره‌مند شوند.

محبی عنوان کرد: در کل شهرستان نهاوند تعداد 23 مسجد برای مراسم معنوی اعتکاف در نظر گرفته‌شده است و با هیئت‌امنای مساجد برای برگزاری این مراسم به نحو مطلوب هماهنگی‌های لازم انجام‌شده است.

وی گفت: از این تعداد مسجد 16 مسجد در روستاها و 7 مسجد در سطح شهر نهاوند پذیرای معتکفان ایام ماه رجب هستند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند افزود: در بین ثبت‌نام کنندگان امسال تعداد جوانان و نوجوانانی که برای اولین بار در این مراسم حضور می‌یابند بسیار خوب و امیدوارکننده بوده است.

ثبت‌نام از معتکفان در شهرستان نهاوند تا روز 4 شنبه هفته جاری ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به اداره تبلیغات اسلامی نهاوند مراجعه کنند.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان