تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 25613
16. بهمن 1394 - 13:24
فرمانده سپاه نهاوند گفت: فتنه و فتنه گران خط قرمز نظام هستند بنابراین کاندیداهای انتخابات مجلس باید موضع خود را در قبال آنها صریحاً و شفاف اعلام کنند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ کامران کریمی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه نهاوند گفت: دهه فجر یادآور رهایی ملت مسلمان ایران از چنگال ظلم و ستم بود که با هدایت‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی به دست آمد.

وی اظهار کرد: کشور ما که در زمان رژیم ستم‌شاهی کاملاً وابسته و تحت نفوذ آمریکا و استکبار جهانی بود به برکت وقوع انقلاب و به پشتوانه حضور همیشه درصحنه مردم به کشوری مستقل و بااقتدار تبدیل‌شده است.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: اگر مقایسه‌ای در مورد پیشرفت‌های کشور در قبل و بعد از انقلاب انجام بدهیم متوجه می‌شویم که انقلاب اسلامی چه برکات زیادی داشته است و ما را از یک کشور ضعیف به قدرت اول منطقه تبدیل کرده است و در زمینه‌های مختلف نظامی، اجتماعی، پزشکی و سیاسی چه پیشرفت‌های عظیمی انجام‌شده است.

وی بیان داشت: امروز وظیفه همه ما پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب است و باید با اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب توطئه‌های دشمنان را خنثی کنیم و در همه عرصه‌ها حضور فعالی داشته باشیم.

کریمی گفت: بعد از پیروزی انقلاب دشمنان برای مقابله با نظام اسلامی نقشه‌های مختلفی را طراحی کردند ولی به فضل خدا با حضور به‌موقع مردم و هدایت‌های مقام معظم رهبری نقشه‌های انها نقش بر آب شد.

وی عنوان کرد: دشمنان بعد از جنگ تحمیلی و مشاهده ایستادگی فرزندان غیور ایران اسلامی، فتنه‌های 78 و 88 را طراحی و اجرا کردند ولی بازهم موفق نشدند.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: در فتنه 88 امریکای مستکبر و سایر قدرت‌های جهانی با استفاده از عوامل داخلی فریب‌خورده سعی در ضربه زدن به انقلاب را داشتند و خسارت‌هایی را نیز به کشور وارد کردند ولی مردم در روز 9 دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران زدند.

وی بیان داشت: با توجه به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، همه کاندیداهای انتخابات مجلس باید در قبال فتنه و فتنه گران موضع صریح و شفاف داشته باشند.

کریمی گفت: کاندیداهای انتخابات باید بدانند که در انتخابات بهانه به دست دشمن ندهند و با اعلام موضع روشن و صریح در قبال فتنه، دشمنان را ناامید کنند چون همان‌طور که رهبر انقلاب فرمودند: فتنه خط قرمز نظام است.

وی اظهار کرد: رهبر انقلاب در بیانات اخیرشان سخنان بسیار مهمی را درباره معیارهای انتخاب اصلح عنوان کردند که همه باید با رعایت این شاخص‌ها فرد انقلابی و اصلح را انتخاب کنیم و به مجلس بفرستیم.

فرمانده سپاه نهاوند با اشاره به برخی معیارهای انتخاب اصلح افزود: شجاع بودن، داشتن تقوا، اعتقاد به قانون اساسی و ولایت‌فقیه، دلسوز و خدمت گذار مردم بودن، مرعوب نشدن در مقابل دشمن، متعهد و ادامه‌دهنده راه امام و شهدا و دلسوز طبقه ضعیف بودن ازجمله معیارها شاخص‌های انتخاب اصلح است.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا