تازه های سایت

کد مطلب: 25125
14. دى 1394 - 9:25
امام‌جمعه نهاوند گفت: مواضع مدبرانه رهبر انقلاب و اطاعت مردم از ولایت‌فقیه باعث ایجاد حماسه 9 دی شد و فتنه گران را رسوا کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گرو، گفت: در روز 9 دی ملت ایران اسلامی با خروش انقلابی خود نشان دادند که هرگز از ارزش‌ها و اهداف انقلاب کوتاه نمی‌آیند و به 8 ماه فتنه‌گری فتنه گران پایان دادند.

وی اظهار کرد: روز 9 دی به‌عنوان روز تجدید پیمان مجدد مردم با ولایت شناخته می‌شود و همواره باید یاد این روز بزرگ در تاریخ انقلاب اسلامی گرامی داشته شود و در ذهن‌ها زنده بماند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: گناه بزرگ فتنه گران این بود که نظام را به چالش کشیدند و اتهام‌های نادرستی به مسئولین و نظام زدند که این گناه بزرگ و نابخشودنی بود.

وی بیان داشت: امسال دو تا انتخابات داریم که مردم باید با حضور خود درصحنه انتخابات مشت محکم دیگری بر دهان دشمنان انقلاب اسلامی بزنند و نسبت به نقشه‌های انها هوشیار باشند.

مغیثی گفت: در فتنه 88 اروپا و امریکا سران فتنه را تشویق کردند و کار انقلاب را تمام‌شده می‌دیدند ولی حضور به‌موقع و پرشور ملت ایران در روز 9 دی دشمنان انقلاب اسلامی و فتنه گران را رسوا کرد.

وی اظهار کرد: بصیرت و آگاهی مردم ایران اسلامی و تبعیت از فرامین مدبرانه رهبر انقلاب باعث شد تا حماسه عظیم 9 دی ایجاد شود و نقشه‌های فتنه گران نقش بر آب شود.

امام‌جمعه نهاوند بیان داشت: به عقیده دوست و دشمن تنها عاملی که در فتنه 88 انقلاب را نجات داد مواضع مدبرانه رهبر معظم انقلاب و اطاعت مردم از ولایت‌فقیه بود.

وی افزود: امروز هم اگر می‌خواهیم بر فتنه‌های آینده پیروز شویم و اهداف انقلاب را به‌پیش ببریم همه باید از رهبر انقلاب تبعیت کنیم و با حفظ وحدت اهداف انقلاب را پیش ببریم.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام