تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 25044
2. دى 1394 - 13:40
رئیس کمیته امداد امام خمینی نهاوند از جمع‌آوری 8 میلیارد و 370 میلیون ریال صدقه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سایت گرو، علی کاویانی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 8 میلیارد و 370 میلیون ریال از صندوق‎های صدقات کمیته امداد شهرستان نهاوند جمع‎آوری شده است.

وی افزود: 33 هزار و 727 صندوق صدقات کوچک، متوسط و بزرگ کمیته امداد در شهرستان نهاوند وجود دارد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان نهاوند تصریح کرد: این مبلغ جمع‌آوری شده در سرفصل‎های پرداخت مستمری، مسکن، جهیزیه، درمان و ... بین نیازمندان و افراد زیرپوشش این نهاد توزیع شده است.

کاویانی به تعداد جهیزیه‎های پرداخت شده در سال جاری در شهرستان نهاوند اشاره کرد و ادامه داد: در این مدت 90 مورد جهیزیه به نوعروسان زیرپوشش کمیته امداد نهاوند پرداخت شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: این میزان جهیزیه پرداخت شده به ارزش 2 میلیارد و 200 میلیون ریال بوده که از طریق اعتبارات دولتی و با همت خیرین تامین شده است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر 120 نوعروس نیز در نوبت دریافت جهیزیه قرار دارند که در دهه فجر و 14 اسفندماه سالروز تاسیس کمیته امداد جهیزیه آنها داده خواهد شد.

کاویانی گفت: نوعروسان زیرپوشش این نهاد قبل از دریافت جهیزیه باید 12 ساعت کلاس آموزشی و مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره ژنتیک را طی کنند.

این مسئول تصریح کرد: پرداخت جهیزیه به نوعروسان زیرپوشش این نهاد و برگزاری کلاس‎های مشاوره قبل از ازدواج برای آنها در کاهش آمار طلاق در این شهرستان موثر واقع شده است./فارس

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام