تازه های سایت

کد مطلب: 24693
21. آبان 1394 - 10:07
سه‌راهی دهفول بازهم حادثه آفرید
تصادف پژو با پیکان در نهاوند 7 زخمی برجای گذاشت
رئیس فوریت‌های پزشکی نهاوند گفت: براثر برخورد یک دستگاه پژو با یک پیکان در سه‌راهی روستای دهفول نهاوند 7 نفر مجروح شدند.

حمیدرضا سیف در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گرو، گفت: پس از دریافت گزارشی مبنی بر وقوع تصادف در محور نهاوند به فیروزان در حدفاصل سه‌راهی روستای دهفول سریعاً دو اکیپ از فوریت‌های پزشکی نهاوند به محل اعزام شدند.

وی اظهار کرد: در این حادثه یک دستگاه خودروی پژو به‌شدت به یک پیکان برخورد کرده بود و سرنشینان هر دو خودرو دچار حادثه شدند.

رئیس فوریت‌های پزشکی نهاوند افزود: با کمک افراد حاضر درصحنه و امدادگران فوریت‌های پزشکی 7 سرنشین دو خودرو که بعضی از انها به‌شدت آسیب‌دیده بودند از دو خودرو خارج‌شده و امدادرسانی شدند.

وی گفت: 6 سرنشین این تصادف در خودروی پژو بودند و تنها سرنشین پیکان نیز در این حادثه به‌شدت زخمی شد که خوشبختانه این سانحه تلفات جانی در پی نداشت.

سیف اظهار داشت: همه 7 مجروح این حادثه توسط فوریت‌های پزشکی به بیمارستان منتقل شدند و خوشبختانه حال عمومی انها رو به بهبودی است.

وی افزود: سه‌راهی روستای دهفول نهاوند از محورهای بسیار خطرناک این شهرستان است که در بیشتر ایام سال شاهد وقوع تصادفاتی در این محور هستیم.

رئیس فوریت‌های پزشکی نهاوند گفت: در روزهای گذشته نیز براثر تصادف در سه‌راهی روستای شعبان متأسفانه 3 نفر کشته و 6 نفر نیز زخمی شده بودند.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام