تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 24626
12. آبان 1394 - 10:26
امام‌جمعه نهاوند گفت: مردم ایران اسلامی در راهپیمایی 13 آبان امسال شعار مرگ بر آمریکا را قوی‌تر و کوبنده‌تر از همیشه سر می‌دهند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گرو، گفت: دانش آموزان و دانشجویان با حضور پرشور خود در راهپیمایی 13 آبان امسال بیعت مجددی با مقام معظم رهبری و آرمان‌های بزرگ امام خمینی (ره) خواهند داشت.

وی اظهار کرد: فلسفه شکل‌گیری انقلاب اسلامی ایران مقابله با ظلم و استکبار جهانی است و باید همواره به این مبارزه علیه استکبار جهانی ادامه دهیم.

امام‌جمعه نهاوند افزود: امروز آمریکا به‌عنوان نماد بارز و عینی استکبار جهانی سعی در نفوذ و انحراف جوانان از مسیر انقلاب دارد که باید دانش آموزان و نسل جوان ما در این زمینه آگاه باشند و به دشمن اجازه نفوذ و فتنه‌انگیزی در کشور را ندهند.

وی گفت: کشور ما به برکت انقلاب اسلامی و با رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری به کشوری عزتمند و بااقتدار در دنیا تبدیل‌شده است که این اقتدار مرهون مقاومت جانانه مردم در مقابل استکبار جهانی است.

مغیثی اظهار داشت: روز 13 آبان به‌عنوان یک روز ملی مبارزه با استکبار ثبت‌شده که دلیل آن سه رویداد مهم دستگیری و تبعید حضرت امام در سال 43، شهادت جمعی از دانش آموزان در سال 57 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 58 توسط دانشجویان پیرو خط امام خمینی (ره) است.

وی عنوان کرد: مبارزه ملت ایران در مقابل استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار مربوط به یک‌زمان مشخص نیست و تا زمان زمینه‌سازی برای ظهور منجی عالم بشریت ادامه خواهد داشت.

امام‌جمعه نهاوند افزود: دشمن استکباری که از همه ترفندها برای ضربه زدن به انقلاب استفاده کرده است سعی دارد با تهاجم فرهنگی خود جوانان ما را نسبت به اهداف و آرمان‌های انقلاب بی‌تفاوت کند و با ایجاد خلل در باورها و عقاید اهداف شوم خود را در کشور پیاده کند.

وی گفت: یکی از راه‌های مقابله با دشمن حضور در راهپیمایی‌هایی مانند روز 13 آبان است تا دشمنان انقلاب اسلامی پیام شما از این حضور را دریافت کنند و چشم طمع به جوانان این مرزوبوم نداشته باشند.

مغیثی اظهار داشت: به امید خدا مردم ایران اسلامی و به‌تبع آن مردم نهاوند فردا حضور پرشوری در راهپیمایی خواهند داشت و جواب مستکبران عالم را با فریادهای مرگ بر امریکا خواهند داد.

وی بیان کرد: امسال با توجه به شرایط منطقه و موضوع نفوذ آمریکا در منطقه، مردم ایران باید شعارهای مرگ بر امریکا را کوبنده‌تر و قوی‌تر از همیشه سر بدهند تا مجدداً استکبار جهانی را ناامید کنند.

امام‌جمعه نهاوند در پایان از همه اقشار جامعه و مردم مومن و انقلابی نهاوند برای حضور گسترده در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی دعوت کرد.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان