تازه های سایت

کد مطلب: 24438
23. مهر 1394 - 20:16
مسئول اداره میراث فرهنگی نهاوند خبر داد
معرفی جاذبه‏‌های گردشگری نهاوند در نمایشگاه روستاییان کشور
مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نهاوند گفت: جاذبه‎های تاریخی و گردشگری نهاوند در نمایشگاه روستاییان کشور معرفی شد.

به گزارش سایت گرو، محسن جانجان با بیان اینکه جاذبه‌های تاریخی و گردشگری نهاوند در نمایشگاه روستاییان کشور معرفی شد، اظهار کرد: نخستین نمایشگاه «توانمندی‎های روستاییان» سراسر کشور در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد که در این نمایشگاه روستاییان شهرستان نهاوند نیز شرکت کردند.

 

وی تاکید کرد: هدف از حضور در این نمایشگاه، شناساندن قابلیت‎های روستایی و صنایع دستی روستاهای سراسر کشور بود.

 

مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نهاوند بیان کرد: روستاییان نهاوند با حضور در این نمایشگاه توانستند این قابلیت‌ها را معرفی و برخی روستاهای نهاوند را به عنوان پایلوت گردشگری در سطح ملی معرفی کنند.

وی تصریح کرد: شرکت روستاهای شهرستان نهاوند در این نمایشگاه موجب معرفی جاذبه‎های تاریخی و گردشگری، سوغات و صنایع دستی شهرستان نهاوند در سطح ملی شد که این مسئله در جذب گردشگر بسیار مهم خواهد بود.

جانجان در ادامه خاطرنشان کرد: فرش، گلیم، سازهای سنتی و چلنگری از جمله صنایع دستی بود که روستاییان نهاوند در این نمایشگاه در معرض نمایش گذاشتند.

وی با بیان اینکه صنایع دستی نهاوند بسیار مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت، در پایان از بازدید سلطانی‎فر، معاون رئیس جمهور از غرفه صنایع دستی نهاوند خبر داد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

پس کی فرش نهاوند برند می شود؟ فرش نهاوند یکی از قدیمی ترین فرش های ایران است. نهاوند اولین شهری است در غرب کشور که فرش الکترونیکی دارد می سازد.

دیدگاه شما