تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 19901
12. تير 1393 - 10:25
امام جمعه نهاوند گفت: وجود زنان بدحجاب در خیابان های نهاوند زیبنده شهر تاریخی و مذهبی نهاوند نیست.
DSC04084
به گزارش پایگاه خبری گرو ، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در گفت و گو با خبرنگار ما، به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: هیچ ماهی با عظمت‌تر و پربرکت‌تر از رمضان نیست چراکه ماه نزول قرآن کریم است.
مغیثی گفت:  در شهرستان نهاوند باید جلوی مظاهر بد حجابی گرفته شود و یک دستگاه به عنوان متولی این امر معرفی شود چون واقعا برای شهری با این عالمانه بزرگوار و اولین شهری که ندای اذان در آن شنیده شده حضور زنان با پوشش های نامناسب اصلا شایسته نیست.
امام جمعه شهر نهاوند گفت: ترویج و گسترش بد حجابی و بی حجابی در جامعه علاوه بر اینکه موجب کم رنگ شدن ارزشهای اسلامی در جامعه می شود موجب مقابله و دشمنی با دین مقدس اسلام می شود.
وی با اشاره به بدحجابی برخی از بانوان در جامعه و به تبع آن در شهرستان نهاوند اظهار داشت: وضعیت حجاب برخی از بانوان شهرستان نهاوند نسبت به برخی دیگر از شهرستان‌ها نامناسب‌تر و بدتر است و در مرکز شهر و در خیابان ابوذر این مسئله کاملا مشهود است.
مغیثی با بیان اینکه شورای فرهنگ عمومی می تواند با اتخاذ تدابیر و راهکارهای مناسب به رفتارها جهت دهد، عنوان کرد: زمانی که رفتاری منفی در جامعه رواج پیدا می کند و با فرهنگ اسلامی ما همخوانی ندارد باید با تدبیر آن موضوع را در جامعه کم رنگ کرد و زمانی که رفتار و یا باوری جنبه مثبت دارد به تقویت و تداوم آن رفتار در جامعه پرداخته شود.
وی گفت: دشمنان امروز تمام توان و ظرفیت خود را در بعد فرهنگی علیه جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته اند تا جوانان و مردم این کشور را از دین و ارزش‌های اسلامی و قرآنی گریزان کنند.

امام جمعه نهاوند پاسداشت ماه مبارک رمضان را وظیفه ای همگانی خواند و افزود: نیروی انتظامی باید با روزه خواران در مکان های عمومی برخورد قانونی کنند زیرا تظاهر به روزه خواری دهن کجی به مومنین و دین است.

وی با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان آمار جرم و جنایت کاهش می یابد افزود: هرچه دین و معنویت بیشتر شود انگیزه ارتکاب جرم نیز کاهش می یابد که این موضوع را به عینه در ماه مبارک رمضان مشاهده میکنیم.

دیدگاه شما

سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار