تازه های سایت

کد مطلب: 19691
29. خرداد 1393 - 9:15
کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند گفت: ثبت نام در کلاس های تابستانی طرح اوقات فراغت تبلیغات اسلامی نهاوند آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علی ترکاشوند با اعلام این خبر گفت: فرایند ثبت نام از علاقمندان برای شرکت در کلاس های تابستانی طرح اوقات فراغت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند از سه شنبه هفته جاری در مساجد شهری و روستائی نهاوند آغازشده و تا هفتم تیرماه ادامه خواهد داشت.

وی بیان داشت: علاقمندان به ثبت نام در این کلاس ها می توانند همه روزه همزمان با اقامه نماز به رابطان فرهنگی در مساجد مراجعه کنند.

ترکاشوند اضافه کرد: طرح اوقات فراغت در شهرستان نهاوند از هشتم تیرماه در مساجد نهاوند آغاز خواهد شد و تا ۱۶مردادماه ادامه خواهد داشت.

کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند عنوان داشت: همچنین در ایام تابستان هشت پایگاه تابستانی طرح اوقات فراغت در مناطق مختلف شهری و روستائی تشکیل می‌شود.

وی در ادامه گفت: بر اساس سهمیه اعلام شده از معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان همدان در تابستان جاری هشت پایگاه تابستانی تحت نظارت اداره تبلیغات اسلامی نهاوند در مناطق مختلف شهری وروستایی شهرستان نهاوند تشکیل خواهد شد.

ترکاشوند ابراز داشت: سه پایگاه تابستانی برای شرکت دانشجویان و رده های سنی مختلف جوانان و نوجوانان با عنوان هسته های فرهنگی و پنج پایگاه تابستانی برای دانش آموزان مقاطع ابتدایی در نظر گرفته شده است.

دیدگاه شما

سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار