تازه های سایت

کد مطلب: 17769
18. اسفند 1392 - 8:50
علی دایی و محمد پنجعلی با حضور در بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان ساری از هوادار قطع نخاعی پرسپولیس عیادت کردند.

 

 

به گزارش پایگاه خبری گرو به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ علی دایی و محمد پنجعلی سرمربی و سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس شنبه شب با حضور در بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان ساری از محمدرضا فهیمی هوادار جوان پرسپولیس که در اثر حادثه ورزشگاه شهید متقی ساری دچار ضایعه قطع نخاعی شده است عیادت کردند.

علی دایی و محمد پنجعلی که عصر شنبه همراه تیم فوتبال پرسپولیس به مازندران سفر کردند پس از کسب اطلاع از این که حضورشان در شهرستان ساری همزمان با سالروز تولد هوادار قطع نخاعی پرسپولیس است به بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان ساری رفتند و ضمن عیادت و گفتگو با این هوادار پیراهن امضا شده پرسپولیس را به وی اهدا کردند. دایی و پنجعلی دقایقی با این هوادار به گفتگو پرداخته و از او خواستند برای قهرمانی پرسپولیس و سربلندی هواداران دعا کنند.

محمدرضا فهیمی که از حضور ستاره های مورد علاقه اش در بیمارستان غافلگیر شده بود خاطراتی از حضورش در ورزشگاه شهید متقی ساری و فرو ریختن سقف ورزشگاه در جریان دیدار پرسپولیس و شموشک نوشهر را بیان کرد.

پدر و مادر این هوادار نیز درباره وضعیت محمدرضا فهیمی و سایر مسائل با دایی و پنجعلی به درددل و گفتگو پرداختند. این هوادار از زمان حادثه ورزشگاه شهید متقی ساری تاکنون به دلیل قطع نخاع شدن در بیمارستان امام خمینی(ره) بستری بوده و تحت نظر پزشکان است. دایی و پنجعلی دقایقی از سایر بیماران قطع نخاعی بیمارستان عیادت کرده و دقایقی با آنها به گفتگو پرداختند.

حمید عباسی مدیر رسانه ای تیم فوتبال پرسپولیس نیز دایی و پنجعلی را در این ملاقات همراهی می کرد.

دیدگاه شما