تازه های سایت

کد مطلب: 17362
29. بهمن 1392 - 10:16
پایگاه خبری گرو: سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند گفت:بسیج الگویی برای تمام مستضعفین جهان و ملت‌های مسلمان عالم است.

5w3da30hبه گزارش پایگاه خبری گرو ، حجت‌الاسلام حسین گروسی  در نشست فرماندهان بسیج محلات و مساجد شهرستان نهاوند با بیان اینکه بسیج مظهر عشق است، اظهار کرد: تلألو درخشش بسیج، حقیقتاً موجی از درخشش بیداری اسلامی را در سراسر جهان منور ساخته است.

وی افزود: بسیج الگویی برای تمام مستضعفین جهان و ملت‌های مسلمان عالم است.
گروسی اضافه کرد: بسیج در حماسه دفاع مقدس افتخارات فراوانی به دست آورد و در حال و آینده نیز اگر کشور نیاز نظامی پیدا کند در خط مقدم حاضر می‌شود.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهاوند با بیان اینکه مقابله با ظلم تمام محتوای بسیج نیست، گفت:برخورداری از خصوصیت مردمی بودن در عرصه‌های مختلف کشور جزو جدانشدنی این شجره طیبه است.
عضو کمیته ایثارگران نهاوند خاطرنشان کرد: ما بر این باور هستیم که تقویم ایمان و حماسه و ایثار بسیجی هرگز کهنه نمی‌شود و تعطیلی ندارد.
وی بیان داشت: پاسداران و بسیجیان تحلیلگر آموزه‌های دفاع مقدس و در علومی چون مردم‌شناسی، جامعه‌شناسی و روان‌شناسی اجتماعی الگوی جامعه هستند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: انتظارات مردم نیز از بسیجیان زیاد است پس باید در انجام این تکلیف همه با هم همت گمارده و کشور را از آسیب‌های آخراالزمانی محفوظ نگه داریم.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان